SON DAKİKA

Haberertesi

UTKU GÜMRÜKÇÜ SENDİKACILARLA BULUŞTU

UTKU GÜMRÜKÇÜ SENDİKACILARLA BULUŞTU
Bu haber 08 Mart 2019 - 7:32 'de eklendi ve 7 views kez görüntülendi.

EMEK VE EMEĞİN HAKKI ÖNCELİĞİMİZ OLACAK
Cumhuriyet Halk Partisi ve Millet İttifakı’nın Çiğli Belediye Başkan Adayı Utku Gümrükçü Türkiye Mühendis ve Mimar Odaları Birliği, (TMMOB) sendikaların şube başkanları ve yöneticileri ile bir araya geldi. Gümrükçü, görev süresi boyunca örgütlenmenin, emeğin ve emekçinin hakları için her türlü katkıyı yapacağını ifade etti.
SENDİKA VE MESLEK ODALARINDAN YOĞUN KATILIM

Çiğli Belediye Başkan Adayı Utku Gümrükçü’nün düzenlediği kahvaltıya Çevre Mühendisleri Odası, Orman Mühendisleri Odası, Peyzaj Mimarları Odası, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası ve İnşaat Mühendisleri Odası’nın yanı sıra KESK ve DİSK’e bağlı sendikaların temsilcileri katıldı.
“ÇİĞLİ İÇİN HEDEFLERİNİ ANLATTI”
Çiğli Belediye Başkan Adayı Utku Gümrükçü oda ve sendika temsilcileri ile yaptığı toplantıda, Çiğli ile ilgili yapacağı projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu. Oda ve sendika temsilcilerinin istek ve önerilerini de dinleyen Gümrükçü, kentlerin geleceğinin ortak akıl ve güç birliği ile tasarlanması gerektiğini söyleyerek, Çiğli nüfusunun beş yıl içerisinde %33 oranında artarak 200 bin gibi bir sayıya ulaştığını söyledi.
“ÇİĞLİ KONFERANSI” SÖZÜ VERDİ
Gümrükçü, kentin gelecek planlarının bir an önce projelendirilmesi gerektiğini de ifade etti. Oda ve sendika temsilcileri imardan,çevredüzenlemelerine, kent siluetinden, sosyal donatı alanlarına ve  Gediz Deltası’nda bulunan Kuş Cenneti’ne kadar bir çok konuda Gümrükçü’ye  fikirlerini sundu.Gümrükçü “Çiğli Kuzey’e doğru hızla büyüyen bir şehir,  bir an önce Çiğli’nin önümüzdeki 50 yıllık planlarının hazırlanması gerekiyor, bunu da hep birlikte yapacağız. Belediye başkanı seçildikten sonra Çiğli’nin geleceğini inşa etmek için ‘Çiğli Konferansı’ düzenleyeceğiz” sözlerine yer verdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA