SON DAKİKA

Haberertesi

EDREMİT’TE SANAT VAR

EDREMİT’TE SANAT VAR
Bu haber 03 Ekim 2023 - 8:24 'de eklendi ve 10 views kez görüntülendi.

SANATA EVET!
Ünlü tiyatro oyuncusu ve eski Devlet Tiyatroları Genel Müdürü usta oyuncu Tamer Levent tarafından oluşturulan “Sanata Evet” platformu Balıkesir’in Edremit ilçesinde “Sanata Evet” gecelerinde bir araya geldi.


SANAT DOLU BİR GECE VE YOĞUN KATILIM
Ünlü tiyatro oyuncusu ve eski Devlet Tiyatroları Genel Müdürü, son olarak “Camdaki Kız” dizisinde ki Rafet Koroğlu karakteri ile sevilen sanatçı Tamer Levent’in oluşturduğu “Sanata Evet” platformu Edremit’te sanat geceleri gerçekleştirdi. Edremit’in Güre Mahallesi’nde ki 1774 Termal Otel’de gerçekleştirilen “Sanata Evet” geceleri ilk olarak ölümsüz aşk şarkılarının yazarı ünlü söz yazarı ve şair Ahmet Selçuk İlkan’ın katılımı ile gerçekleştirildi. İlkan şiirleri ile katılanları hayran bırakırken TRT Sanatçısı İsmail Özkan’da şarkıları ile geceye renk kattı. Geceye iş ve sanat dünyasından bir ismin ve çok sayıda akademisyen katıldı.


TAYFUN CANLI: “SANATIN HAYATIMIZDA DAHA ÇOK YER ALMASI GEREK”
Gecenin sonunda katılımcılara “Sanata Evet” plaketlerini Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı verdi.
Değerli sanatçıları Edremit’te ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı, “Sanata Evet” çağrısıyla toplumun tüm kesimlerine, daha iyi ve güzel bir dünya için sanatın hayatımızda daha çok yer alması gerektiğini hatırlatan değerli konukları ilçemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. İlçemizde böyle bir etkinlikte bir araya gelen tüm sanatçı konuklarımıza kültür ve sanata olan değerli katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA