SON DAKİKA

Haberertesi

KARŞIYAKA TRAVEL TURKEY FUARINDA

KARŞIYAKA TRAVEL TURKEY FUARINDA
Bu haber 06 Aralık 2019 - 7:06 'de eklendi ve 13 views kez görüntülendi.

HABER/Sait TEMUR
BAŞKAN CEMİL TUGAY İLÇESİNİ TANITTI

Karşıyaka Belediyesi; İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen ve bu yıl 13’üncü kez dünya turizmine kapılarını açan “Uluslararası Travel Turkey İzmir Fuarı”na katıldı. Karşıyaka Belediyesi standını ilk günden yüzlerce kişi ziyaret ederek ilçe hakkında bilgi aldı.

İZMİR VALİSİ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DA ZİYARET ETTİ

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Karşıyaka standını ziyaret eden İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve ilçe belediye başkanları ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e bilgi verdi.

FUARA 43 ÜLKE KATILIYOR
43 ülke ve 36 ilden gelen bin 300’e yakın katılımcısıyla devam eden organizasyonda; tarihi ve kültürel değerlerinden doğal güzelliklerine kadar her yönüyle Karşıyaka’nın tanıtımı yapılıyor. Ziyaretçilere kent rehberi, broşür ve kitapçıklar dağıtılıyor. Karşıyaka Belediyesi iştirâki Kent A.Ş. de Cordelion Taypark ile Evrensel Çocuk Müzesi ve Eğitim Kampüsü gibi kente değer katan tesislerini konuklara tanıtıyor. Turizm sektörüne katkı sağlama hedefiyle, dünyanın farklı coğrafyalarını ve kültürlerini buluşturan Travel Turkey İzmir Fuarı, 7 Aralık Cumartesi akşamı sona erecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA