SON DAKİKA

Haberertesi

GÜMRÜKÇÜ’YE ZİYARETÇİ AKINI

GÜMRÜKÇÜ’YE ZİYARETÇİ AKINI
Bu haber 11 Nisan 2019 - 6:32 'de eklendi ve 16 views kez görüntülendi.

ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI UTKU GÜMRÜKÇÜ STK TEMSİLCİLERİNİN KABUL ETTİ
Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü kutlama ziyaretlerini kabul ediyor.
İZMİR’İN ÖNEMLİ MESLEK ODALARI GÜMRÜKÇÜ’YE HAYIRLI OLSUN DEDİ
İzmir Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili ve Çiğli Şoförler Odası Başkanı İbrahim Bayram, Ata Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Necat Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
BAYRAK HEDİYE ETTİLER
Çiğli Belediyesi Meclis Üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, STK temsilcileri Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’ye özel yapılmış Türk Bayraklı tablo hediye ettiler. STK temsilcileri, yapmış oldukları ziyarette belediye olan ilişkilerin önemine değinerek, bazı istek ve önerilerini dile getirdiler.
GÜMRÜKÇÜ; “BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ”
STK temsilcilerini dinleyen Başkan Utku Gümrükçü; “Her türlü sorun taleplerinizi bize iletin. Halkımızın talepleri ve istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi üreteceğiz. 7/24 görevimin başındayım ve Çiğli için meclis üyelerimizle var gücümüzle çalışacağız. Saha çalışmalarımız esnasında bizim de aldığımız notlar var. Çiğli ile ilgili sorunları yerinde görüp, sizlerle birlikte tespit edeceğiz. Her konuda esnafımıza destek çıkacağız. Birlikte çalışıp birlikte çözeceğiz” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA