SON DAKİKA

Haberertesi

GÜMRÜKÇÜ MUHTARLARLA BAYRAMLAŞTI

GÜMRÜKÇÜ MUHTARLARLA BAYRAMLAŞTI
Bu haber 08 Ağustos 2019 - 9:30 'de eklendi ve 10 views kez görüntülendi.

ÇİĞLİ’DE MUHTARLARA ÖNCELİK
Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi yerel yönetimlerin önemli paydaşlarından olan muhtarlarla bayramlaşmak üzere bir araya geldi.
BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ TALEPŞERİ NOT ALDI
Bayramlaşmanın ardından söz alan mahalle muhtarları, görüş ve taleplerini Başkan Gümrükçü’ye iletme imkanı buldular. Muhtarları tek tek dinleyen Başkan Gümrükçü muhtarların sorularını cevaplarken aynı zamanda ilerleyen süreçte mahallelerde yapılacak projeler hakkında da bilgi verdi. Muhtarlarla belirli periyotlarda bu tür toplantıların yapılacağına vurgu yapan Başkan Gümrükçü katılımlarından dolayı muhtarlara teşekkürlerini iletti.
“EN YAKIN MESAİ ARKADAŞIM MUHTARLARIMIZ”

Başkan Gümrükçü ayrıca, muhtarların en yakın mesai arkadaşı olduğunu dile getirerek “Muhtarlarımızla çok iyi çalışıyoruz, mahallede yaşayan vatandaşların sorunlarını bizlere ileten ve hizmetin en iyi şekilde tekrardan vatandaşa ulaşmasını sağlayan muhtarlarımızdır. Bizlerle vatandaşların arasında adeta bir köprü oluşturarak her türlü sorun ve sıkıntının üstesinden geliyorlar. Gösterdikleri gayret ve özverili çalışmalarından dolayı kendilerini kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA