SON DAKİKA

Haberertesi

GÜLÜMSEYEN ÇİĞLİ DÖNEMİ BAŞLADI

GÜLÜMSEYEN ÇİĞLİ DÖNEMİ BAŞLADI
Bu haber 09 Nisan 2019 - 5:49 'de eklendi ve 16 views kez görüntülendi.

UTKU GÜMRÜKÇÜ BAŞKANLIK GÖREVİNİ DEVRALDI
HABER/Sait TEMUR
Çiğli’de 62,08 oy oranıyla belediye başkanlığına seçilen Utku Gümrükçü mazbatasını ilçe seçim kurulundan alarak belediye başkanlığına geldi.
GÜMRÜKÇÜ: “7/24 HİZMET DÖNEMİ̇ BAŞLIYOR”

Başkanlık görevini önceki Başkan Hasan Arslan’dan devralan Başkan Gümrükçü, “Bugün itibariyle bir kamu görevlisi olarak vatandaşa hizmet için 7/24 çalışacağız” dedi.
GÜMRÜKÇÜ’DEN ARSLAN’A TEŞEKKÜR
Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’yü, önceki Başkan Hasan Arslan kapıda karşıladı, Başkan Utku Gümrükçü, Hasan Arslan’a hizmetleri için teşekkür ederek çiçek verdi. Hasan Arslan da yeni Başkan Gümrükçü’yü seçimlerdeki başarısından dolayı kutladı. Devir teslim törenine CHP Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan, İyi Parti Çiğli İlçe Başkanı Hasan Şahin, yeni meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.
BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ: “BU BİR BAYRAK YARIŞI”

Belediye Başkanlığını bayrak yarışı olarak devraldığını belirterek konuşmasına başlayan Başkan Utku Gümrükçü: “Bu bir bayrak yarışı. Belediyecilik de hizmet yarışıdır. Bugüne kadar CHP çatısı altına siyaset yaptık ancak bugün itibariyle bir kamu görevlisi olarak vatandaşa hizmet için 7/24 çalışacağız. 1999 yılından beri önce Tevfik Alyanak, sonra Ensari Bulut ve Metin Solak ardından Hasan Arslan ile birlikte kentimize hizmet ettik. Çiğli’yi İzmir’in göz bebeği ve kuzeyin parlayan yıldızı haline getirdik. Şimdi bu beş senede Çiğli halkının katılımıyla, değişimi, gelişimi ve geleceği planlayarak yöneteceğiz. Başta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na ve Cumhuriyet Halk Partisi örgütüne, sonraki süreçte millet ittifakı çatısı altına buluştuğumuz Sayın Meral Akşener ve İyi Parti örgütüne büyük teşekkürü borç biliyorum. İşimiz hizmet, gücümüz millet diyorum.  Herkese teşekkür ederim” dedi
HASAN ARSLAN BAŞARILAR DİLEDİ
Çiğli Belediyesinin önceki belediye başkanı Hasan Arslan da
“5 yıl Çiğli halkına sosyal demokrat belediye başkanı olarak hizmet verdim. 1999’dan beri Çiğli’yi CHP’li başkanlar yönetmektedir. Değerli partili arkadaşım bu göreve talip olmuş ve büyük oy farkıyla seçimi kazanmıştır. Kendisini hepinizin huzurunda kutluyorum. Bu bir görev değişimi olayıdır. Ne mutluyuz ki partili arkadaşıma devrediyoruz. 5 yıl Utku Gümrükçü başkanımız da dolu dolu hizmet edecektir. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.
CHP İLÇE BAŞKANI MERT ÖZCAN TEŞEKKÜR ETTİ
CHP Çiğli ilçe örgütü Mert Özcan da yaptığı konuşmasında “31 Mart seçimlerinde emekleri için herkese teşekkür ediyorum. İyi Parti örgütüne de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  Yine tüm belediye başkanlarımıza ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni seçilen Utku Gümrükçü başkanımız da Çiğli’ye en iyi hizmeti sunmak için çalışacaktır, bundan eminiz” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA