SON DAKİKA

Haberertesi

EDREMİTLİLERE EN GÜZEL HEDİYE

EDREMİTLİLERE EN GÜZEL HEDİYE
Bu haber 06 Ocak 2021 - 9:15 'de eklendi ve 9 views kez görüntülendi.

HABER/Sait TEMUR
EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN ATATÜRK’LÜ TAKVİMLER

Edremit Belediyesi tarafından her yılbaşında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğraflarında hazırlanan takvimler vatandaşlara dağıtıldı.

CADDE VE SOKAKLARDA BİRE BİR DAĞITTILAR

2020 yılını geride bırakıp, “2021 yılına merhaba” diyen Edremit Belediyesi tarafından her yıl hazırlanan Ulu önder Atatürk’lü takvimler beğeni ile karşılandı. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün en güzel fotoğraflarından hazırlanan 2021 yılı takvimleri Özel Kalem Müdürü Tayfun Canlı, Zabıta Müdürü Cemal Sözer, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ömer Güçlü, Yazı İşleri Müdür Vekili Kalender Kalmaz, Esnaf Destek Birimi Sorumlusu Niyazi Sarıkaya ve ekipler tarafından esnaflara ve vatandaşlara dağıtıldı.

ŞEHİR DIŞINA DA GÖNDERİLİYOR
Beğeni ile karşılanan takvimler tek tek dağıtılırken şehir dışında ki Edremitliler’e de posta ve kargo ile ulaştırıldı.
 
TAYFUN CANLI BAŞKAN ARSLAN’NIN MESAJINI İLETTİ


Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan adına vatandaşların yeni yıllarını kutlayan, Edremit Belediyesi Sözcüsü ve Özel Kalem Müdürü Tayfun Canlı,  “Belediye Başkanımız Sayın Selman Hasan Arslan öncülüğünde belediye olarak Edremitlilerin daha mutlu, daha huzurlu bir kentte yaşamaları için çalışıyoruz. Yeni yılı karşılamaya hazırlandığımız bugünlerde her yıl hazırladığımız Ulu Önderimiz Atatürk’ün yer aldığı takvimleri hemşehrilerimize teslim edip, Başkanımızın yeni yıl kutlamasını ilettik. 2020 yılında yaşadığımız acıların ve sıkıntıların son bulması dileği ile 2021 yılının tüm Edremitlilere sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyoruz” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA