SON DAKİKA

Haberertesi

ÇİĞLİ’DE SEVGİLİLER GÜNÜ

ÇİĞLİ’DE SEVGİLİLER GÜNÜ
Bu haber 16 Şubat 2016 - 9:38 'de eklendi ve 316 views kez görüntülendi.

BİR YASTIKTA 40 YIL YAŞAYANLARA ÖZEL YEMEK
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, faceebok sayfasında düzenlenen yarışma ile belirlenen çiftler ile muhtarlıklar kanalıyla tespit edilen 40 yılı aşkın süredir evli olan çiftler için sevgililer günü yemeği verdi.
BAŞKAN’IN SORUSUNA YANIT VERENLER KAZANDI
Çiğli Belediyesi bu yıl eğlenceli bir sevgililer gününe imza attı. Başkan Hasan Arslan’ın Facebook hesabında iki gün boyunca “Çiğlimizi ne kadar tanıyoruz” adlı yarışma düzenlendi. Facebook sayfasında sorulan sorulara katılım oldukça yüksek oldu. Sayfada Çiğli hakkında sorular soruldu. Çiğli Belediyesi ve ilçe hakkında sorulan sorulara ilk cevap veren kişiler, iki kişilik sevgililer günü yemeği bileti kazandı.
BELEDİYE PERSONELİ VATANDAŞLARLA AYNI MASADA
Öte yandan muhtarlıklardan alınan listelerde evliliklerinde 40. yılını dolduran çiftlerden kurayla belirlenenlere Akvaryum Kafe’de sevgililer günü yemeği verildi. Akvaryum Kafe’de düzenlenen sevgililer günü yemeğine ayrıca belediye personelinden de katılım oldu.
BAŞKAN ARSLAN KONUKLARININ SEVGİLİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Yoğun katılımın olduğu sevgililer günü gecesinde Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan tüm konuklarıyla yakından ilgilendi. Tüm masaları gezen ve onlarla sohbet eden Başkan Arslan, “Çiğlilier Çiğli’yi ne kadar tanıyor bir bakalım dedik. Çok hareketli iki gün yaşandı. Katılım oldukça yoğun oldu. Belediyemiz ve Çiğli hakkında sorular sorduk. Saniyeler içinde cevaplar gelmeye başladı. İlk bilenlerle bugün buradayız. Öte yandan kurayla belirlediğimiz muhtarlarımızdan evliliklerinde 40 yılını dolduran çiftleri belirledik. Onlar arasından yapılan kuruyla da bugün burada siz değerli çiftlerimizle birlikteyiz. Aramızda 70 yıldır evli olan bir çiftimiz var. Ömür boyu mutluluklar diliyorum. Öte yandan belediye personelimizi de unutmadık. Bugün aramızda birimlerimizde görev yapan belediyemizin değerli çalışanları da aramızda. Sevgi çok önemli ve biz bunun için buradayız ” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA