SON DAKİKA

Haberertesi

ÇİĞLİ’DE MESAİ ERKEN BAŞLIYOR

ÇİĞLİ’DE MESAİ ERKEN BAŞLIYOR
Bu haber 15 Mayıs 2019 - 18:26 'de eklendi ve 21 views kez görüntülendi.

UTKU GÜMRÜKÇÜ SAAT 06’DA SOKAKTA
Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü sabah saat 06’da mahallelerde inceleme yapıyor.
TAM KADRO SAHA ÇALIŞMASI
Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, saha çalışmalarına sabahın erken saatlerinde başlıyor. Başkan Gümrükçü’ye Çiğli Kasaplar başkan yardımcıları Ali Rıza Koçer, Barbaros Kiriş, Muharrem Aslan, Bürokratlar ve mahalle muhtarları da eşlik ediyor. Gümrükçü, Ataşehir Muhtarı Nesrin Erdoğan ve Yenimahalle Muhtarı Hatice Büyük’ten mahalleleri ile ilgili bilgiler aldı, işe giden vatandaşlarla ve iş yerlerini açan ve esnaflarla sohbet etti.
ATAŞEHİR’DEN YENİ MAHALLEYE TRENLE GİTTİ

Sabah 06.00’da saha çalışmasına başlayan Başkan Gümrükçü mahallelerden gelen talepleri yerinde incelemek üzere, ilk olarak Ataşehir Mahallesine gitti. Sabahın erken saatlerinde işe giden vatandaşlarla selamlaşan Başkan Gümrükçü, vatandaşların iyi dilek ve taleplerini dinledi. Başkan Utku Gümrükçü’yü sabah saatlerinde karşılarında gören Çiğlililer; “Bu tabloyu özledik” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler. Gümrükçü, Ataşehir Mahallesinin ardından İZBAN’ı kullanarak bürokratlarıyla birlikte Yenimahalleye geçti. İZBAN’ı kullanan vatandaşlarla, hem istasyon hem de trenin içinde bir süre sohbet etme fırsatı bulan Gümrükçü, belediye başkanı olmadan önce de toplu taşıma kullandığını bundan sonra da kullanmaya devam edeceğini vurguladı.
GÜMRÜKÇÜ: “HER ZAMAN SOKAKTA OLACAĞIM”

Yenimahalle Muhtarı Hatice Küçük ile mahalle sokaklarında gezen Gümrükçü, Çiğli Bölge Eğitim Araştırma Hastanesinde vatandaşla selamlaşarak, geçmiş olsun dileklerini iletti.  Başkan Gümrükçü daha sonra sokaklardaki alt yapı ve asfaltlama çalışmalarını inceleyerek esnafa hayırlı işler diledi. Ata Sanayi esnafını da ziyaret eden Başkan Gümrükçü, burada yapılacak olan çalışmalarla ilgili görüş alış verişinde bulundu.
Başkan Gümrükçü, seçim sürecinde halkın içinde olacağına ve sorunlara halkla birlikte çözüm arayacağına dair söz verdiğini dile getirerek “Bugünden itibaren mesai saatlerimizi değiştirerek sabah 06.00 ve 09.00 arasında haftanın değişik günleri muhtarlarımız ve Başkan yardımcılarımız ile birlikte mahallerin eksikliklerini yerinde tespit etmek için çalışma yapacağız. Bu çalışmalarımız Mayıs ayında bitecek. Haziran ayıyla birlikte vaat ettiğimiz gibi belli aralıklarla başkanlık makamını mahallelere taşıyarak halkımızın sorunlarını bize iletmeleri için buluşmalar gerçekleştireceğiz. Sonrasında mahalle mahalle gezip yapacağımız toplantılarla halkın istek ve önerilerini dinleyeceğiz. Söz verdiğimiz gibi Çiğli halkıyla birlikte Çiğli’yi değiştireceğiz, geliştireceğiz” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA