SON DAKİKA

Haberertesi

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ÇALIŞANLARI ÖRNEK OLDU

ÇİĞLİ BELEDİYESİ ÇALIŞANLARI ÖRNEK OLDU
Bu haber 29 Kasım 2018 - 9:28 'de eklendi ve 111 views kez görüntülendi.

LÖSEMİ HASTASI ÖYKÜ ARİN İÇİN BÜYÜK DAYANIŞMA
 Çiğli Belediyesi personeli, “Öykü Arin ve tüm lösemili çocuklara umut ol” kampanyası kapsamında Çiğli şantiye binasında Kızılay’a kök hücre bağışında bulundu.
BELEDİYE PERSONELİ MESAİ ARKADAŞLARININ ÇOCUĞU İÇİN SEFERBER OLDU
90E0E1F7-A260-4D9F-98A0-67EE1F2A097D
Çiğli Belediyesi’nin idari ve şantiye binası çalışanları Eylül Yazıcı ve Tüm Bel Sen 1 Nolu Şube Başkanı Çağdaş Yazıcı’nın kızları olan lösemi hastası Öykü Arin’e ilik nakli için donör olabilmek amacıyla kan bağışında bulundular. Şantiye binasına sabah erken saatlerde gelen Kızılay aracı tüm gün belediye çalışanlarından kan aldı.
BAŞKAN HASAN ARSLAN’DAN DUYARLILIK ÇAĞRISI
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan “Umut ol, donör ol” kampanyasına yoğun ilgi göstermelerinden dolayı belediye personeline teşekkür etti.
Başkan Hasan Arslan, böyle anlamlı kampanyaların donör bekleyen çok sayıda çocuğa umut olduğunu belirterek, “ ‘Umut ol, donör ol’ kampanyasına daha fazla katılım olmasını bekliyoruz. Minik Öykü Arin için başlayan ve tüm çocuklarımıza umut olan bu kampanyayı bizler de yürekten destekliyoruz. Personelimiz oldukça ilgi gösterdi ve kan bağışında bulundu. Gün boyunca Kızılay aracında kan verildi. Çocuklarımızın yaşaması adına tüm toplumumuzu duyarlılığa davet ediyorum, gelip kan versinler. Minik Öykü Arin ve diğer hasta tüm çocuklarımız için aranan iliğin acilen bulunması ve hepsinin biran önce sağlığına kavuşmasını diliyorum” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA