SON DAKİKA

Haberertesi

ODUNPAZARI KIŞA HAZIR

ODUNPAZARI KIŞA HAZIR
Bu haber 11 Aralık 2015 - 14:13 'de eklendi ve 351 views kez görüntülendi.

KIŞ KOŞULLARI İÇİN ARAÇ, GEREÇ VE PERSONEL HİZMETE HAZIR
Odunpazarı Belediyesi kış mevsiminde kar yağışının ve soğuk hava sonucu oluşan buzlanmaya karşı önlemlerini aldı. Kış mevsiminde sorun yaşamamak için Odunpazarı Belediyesi karla mücadele çalışmalarına oluşturduğu 3 ekiple 24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet verecek.
24 SAAT HİZMET VERECEKLER
Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Karla Mücadele ekibi, 6 kar küreme ve tuzlama aracı, 3 kepçe, 4 Beko Loder, 5 Bobcat, 1 Greyder, 6 kamyon toplam 25 araçtan oluşuyor. 100 personelle 24 saat kesintisiz hizmet verecek olan Karla Mücadele ekibi vatandaşların ihtiyaç duyduğu her an yanında olabilecek. Odunpazarı Belediyesi’nin stoklarında 650 ton tuz olduğunu ve 300 ton daha sipariş eğildiğini belirten yetkililer, karla mücadelede ilk olarak, okul, hastane, huzurevi, otobüs yolları, kamu kurum ve kuruluşların yolları, alışveriş merkezleri ve acil hastaların nakledilmesi gereken yolların açılacağını ifade etti.
ŞİKAYET HATLARI OLUŞTURULDU
Gelen şikâyetleri değerlendirme altına alacak olan Odunpazarı Belediyesi’ne ulaşmak isteyen vatandaşlar, Odunpazarı Belediyesi Mavi Masa Birimi; 444 26 00, Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden 213 30 30 no’lu telefonlar aracılığı ile destek isteyebilecekler.
Vatandaşlar ayrıca Odunpazarı Belediyesi’nin, Facebook/odunpazaribelediyesi, Twitter, Tumblr, Instagram /odunpazari sosyal medya hesaplarından da şikâyetlerini bildirebilecekler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA