SON DAKİKA

Haberertesi

METİN FEYZİOĞLU ODUNPAZARI’NDA

METİN FEYZİOĞLU ODUNPAZARI’NDA
Bu haber 06 Kasım 2015 - 16:11 'de eklendi ve 400 views kez görüntülendi.

AVUKAT BAŞKAN KAZIM KURT’A TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANINDAN ZİYARET
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’u ziyaret etti. Feyzioğlu burada “Odunpazarı’nın son zamanlarda gerçekleştirdiği uluslararası festivaller, Türkiye’nin ve Dünyanın önemli kişilerini ağırlaması Odunpazarı’nın tanınırlığını artırdı” diye konuştu.
FEYZİOĞLU, PANEL İÇİN GELDİĞİ ESKİŞEHİR’DE ODUNPAZARI BELEDİYESİNİ DE ZİYARET ETTİ
Eskişehir Baro Başkanlığı’nın genç avukatlara yönelik düzenlediği konferansa katılmak için Eskişehir’e gelen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, konferans öncesinde Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt ile bir araya geldi.
Feyzioğlu: “Başkan Kurt ile Odunpazarı’nın tanınırlığı arttı”
Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen görüşmeye Eskişehir Baro Başkanı Rıza Öztekin de katıldı. Odunpazarı’nda yaşanan değişimin fark edildiğini belirten Feyzioğlu, sosyal demokrat bir biçimde belediyecilik faaliyetleri gerçekleştiren Başkan Kurt’u tebrik etti. Odunpazarı Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade eden Feyzioğlu, Odunpazarı’nın son zamanlarda gerçekleştirdiği uluslararası festivaller, Türkiye ve Dünyanın önemli kişilerini ağırlaması Odunpazarı’nın tanınırlığını artırdığını söyledi.
BAŞKAN KURT: “FEYZİOĞLU, BAROLAR BİRLİĞİ İÇİN BÜYÜK ŞANS”
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Feyzioğlu’na gerçekleştirdiği ziyaret için teşekkür etti. Başkan Kurt, Feyzioğlu’na Odunpazarı Belediyesi’nin hayata geçirdiği projeler hakkında bilgi verdi. Odunpazarı’nda yapılan çalışmalarda insan unsurunu ön planda tuttuklarını belirtti. Başkan Kurt, Türkiye Barolar Birliği’nin ülkede çok önemli bir yeri olduğunu söyleyerek, Feyzioğlu gibi başarılı bir avukatın bu birliğin başında olmasının büyük bir şans olduğunu ifade ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA