SON DAKİKA

Haberertesi

MEKTEBİM ÖĞRENCİLERİ ANITKABİR’DE

MEKTEBİM ÖĞRENCİLERİ ANITKABİR’DE
Bu haber 15 Kasım 2015 - 11:28 'de eklendi ve 564 views kez görüntülendi.

MEKTEBİM OKULLARI 2000 ÖĞRENCİSİ İLE ATATÜRK’ÜN HUZURUNA ÇIKTI
Mektebim’in Ankara’da bulunan Etimesgut, Batıkent ve İncek Kampüsleri bir araya gelerek Anıtkabir’i ziyaret etti.
ÇELENK KOYUP SAYGI DURUŞUNDA BULUNDULAR
Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 77. yılı nedeniyle Anıtkabir’e giden öğrenciler Mektebim Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Tatar eşliğinde mozoleye çelenk koyarak Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundular.
“MEKTEBİM AİLESİ OLARAK SAYGIYLA HUZURUNDAYIZ…”
2000 öğrenci ve 300’e yakın öğretmenin katıldığı anma ziyaretinde askeri tören düzenlendi. Üst düzey yöneticilerinde hazır bulunduğu törenin ardından Tatar, “Aziz Atatürk, Ebediyete intikalinizin 77. Yılında, Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olarak saygıyla huzurundayız. Mektebim olarak geleceğin evlatlarını sizin bize emanet ettiğiniz Millet Mektepleri ruhuyla yetiştireceğimize, ilke ve değerlerinizden ödün vermeden yolumuzda yürüyeceğimize huzurunda söz veriyoruz.” ifadesiyle yazdığı anı defterini Mektebim adına imzaladı.
ATATÜRK MÜZESİNİ ZİYARET ETTİLER
Anıtkabir ziyareti sırasında duygu dolu anlar yaşayan öğrenciler Askeri törenin ardından mozoleye çiçekler bıraktı. Müzeyi ziyaret eden Mektebim öğrencileri, Atatürk’ün şahsi eşyaları ve Cumhuriyet’in kuruluşuna tanıklık eden bir dönemi tamıma fırsatı buldu.
image
image

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA