SON DAKİKA

Haberertesi

KILIÇDAROĞLU TEPEBAŞI’LI KADINLARI AĞIRLADI

KILIÇDAROĞLU TEPEBAŞI’LI KADINLARI AĞIRLADI
Bu haber 16 Şubat 2016 - 14:18 'de eklendi ve 406 views kez görüntülendi.

UTKU ÇAKIRÖZER VE AHMET ATAÇ TEPEBAŞI’LI KADINLARLA BİRLİKTE KILIÇDAROĞLU’NU ZİYARET ETTİLER
Kılıçdaroğlu: “Çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakmak istiyoruz”

Tepebaşı Belediyesi Beldeevi Kursiyerleri, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret etmeye devam ediyor.
GRUP TOPLANTISI SONRASI GENEL BAŞKANA GİTTİLER
Son olarak Çamlıca, Avlulu Çarşı Beldevleri kursiyerleri ve Sivrihisarlı vatandaşlar Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret ederek Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Grubu’na konuk oldu. İlk olarak Meclis lokantasında Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ve CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ile bir araya gelen kadınlar daha sonra CHP Grup Toplantısını izledi. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından da ağırlanan kadınlar Genel Başkan’a Beldevlerinde yaptıkları ipek böceği kozasından bir tablo ve keçe çanta hediye ettiler.
BAŞKAN ATAÇ BİLGİ VERDİ
Beldeevlerinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren kadınlara Genel Başkan Kılıçdaroğlu “Yaptığınız işlerin satışını yapabiliyor musunuz?” sorusunu sordu. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da yakında açılacak olan el yapımı ürünlerin satışını gerçekleşeceği sokak hakkında bilgi verdi. “Bu sokak çok ilgi görür ve müşterisi çok olur” diyen Kılıçdaroğlu bu çalışmaların önemli olduğunu söyledi.
KILIÇDAROĞLU: “SİZİ HER AY BEKLİYORUZ”
Kılıçdaroğlu’nun “Meclis lokantasını beğendiniz mi?” sorusuna olumlu yanıt veren kadınlara CHP lideri “O zaman Ahmet Başkan’a her ay söyleyeceksiniz sizi buraya getirecek. Biz de sizleri ağırlayacağız” diyerek Tepebaşılı kadınların ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
KADINLARA SESLENDİ: “SİZLERE BENDEN DAHA ÇOK GÖREV DÜŞÜYOR”
Kadınlardan Kılıçdaroğlu’na Tepebaşılı kadınların “Bizden yapmamızı istediğiniz bir şey var mı?” sorusu üzerine Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu “Çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakmak istiyoruz. Bu ülkenin huzura, beraberliğe ihtiyacı var. Bu ülkeyi kuranlar acıyla ve göz yaşı ile kurdu. Biz de çocuklarımızın rahat bir geleceği olsun istiyoruz. Bu sebeple kadınlara benden daha çok görev düşüyor. Anneler bunu çocuklarına anlatacak” dedi.
image

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA