SON DAKİKA

Haberertesi

KILIÇDAROĞLU BELEDİYE BAŞKANLARINA KONUŞTU

KILIÇDAROĞLU BELEDİYE BAŞKANLARINA KONUŞTU
Bu haber 09 Mayıs 2016 - 13:06 'de eklendi ve 206 views kez görüntülendi.

“SİZLER SADECE CHP ÖRGÜTLERİNİN DEĞİL TÜM KENTİN BELEDİYE BAŞKANISINIZ”
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezi’nde düzenlenen ve yedi saat süren belediye başkanlarını toplantısında çeşitli uyarılarda bulundu.
Kılıçdaroğlu, belediye başkanlarına şu mesajları verdi:
SEÇİME HAZIR OLUN
Seçime hazır olun, genel iktidarın yolu yerelden geçiyor. Yerel seçimlerde başarılı olacağız ki genelde de iktidarı alalım, o yüzden sizin çalışmalarınız çok önemli. Elimizden gelen gayreti gösterin. Örgütlerle barışık olun ancak örgütlerin her dediğini yapmak zorunda değilsiniz, siz sadece örgütün değil tüm kentin belediye başkanısınız.
DAHA DA ZORLAŞACAK
“Türkiye zor bir süreçten geçiyor. Şartlar daha da zorlaşacak. AKP, daha fazla mali denetim, hukuki zorluklar ve müfettişlerle üzerinize gelebilir. Daha büyük bir baskıyla karşılaşabilirsiniz. Halka dokunan, sosyal belediyeciliğe uygun projeler geliştirin. Belediyelerimiz iyi çalışıyor ancak bunları yeterince halka anlatamıyoruz. Çok sayıda başarılı projemiz olduğunu ve hayata geçtiğini ben biliyorum, bunu halkın da bilmesigerekiyor.”
SERT MÜCADELE
Saray darbesi ve laiklik tartışmalarıyla ilgili ‘sokağa çıkılmalı’ yönünde öneriler geliyor. Halkın önüne geçmemizi istiyorlar. Böyle bir eylemde yeterince toplumsal destek olmazsa, sonuçları olumsuz olur. Sokağa çıkmaktan ziyade AKP ile daha sert mücadele etmeliyiz.”
BELEDIYE BASKANLARI TOPLANTISI

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA