SON DAKİKA

Haberertesi

KARŞIYAKA’DA SICAK DOKUNUŞLAR!

KARŞIYAKA’DA SICAK DOKUNUŞLAR!
Bu haber 16 Şubat 2016 - 14:23 'de eklendi ve 409 views kez görüntülendi.

SAYISI 8’E ÇIKARILAN MOBİL İKRAM ARAÇLARI İLE 10 MİLYON YURTTAŞA HİZMET HEDEFLENİYOR
Küçük dokunuşlarla büyük mutluluklar yaratma hedefiyle hizmetlerini sürdüren Karşıyaka Belediyesi, iyi ve kötü günde halkın hizmetine sunduğu İkram Araçları’nın sayısını 8’e yükseltti. Hedef ise bir yılda 10 milyon kişiye hizmet götürmek.
İKRAM ARAÇLARINDA YEMEKTEN ÇAY VE MEŞRUBATA KADAR HER ŞEY VAR
Karşıyaka Belediyesi; düğün, cenaze, doğal afet ya da açılışlarda halkın hizmetine sunduğu ikram araçlarının sayısını 4’ten 8’e yükseltti. Çay, çorba, su, şerbet ve sıcak yemek servisinin yapıldığı ikram araçları belediye ekipleri tarafından tasarlanarak hizmete sunuldu. Üç tarafı elektrikli panjur sistemi ile kaplanan her bir araç; günde 600 kişiye çorba ve 720 kişiye çay dağıtacak şekilde dizayn edildi. Ses sistemi ve su sebili de eklendi.
HEDEF 10 MİLYON KİŞİ
Geçtiğimiz yıl boyunca 5 milyon kişiye hizmet veren ikram araçları için bu yıl 10 milyon kişiye ulaşma hedefi kondu. Yeni araçlar Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, meclis üyeleri, muhtarlar ve belediye çalışanlarının katıldığı törenle tanıtıldı.
BAŞKAN AKPINAR: “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”
Başkan Akpınar “Yola çıkarken küçük dokunuşlarla büyük mutluluklar yaratacağımızı söyledik. Belediyecilikte her şey bina yapmak değil, kaldırım yapmak değil. Üzerinde yürüyecek insanların mutluluğu olmazsa yaptığımız hiçbir şeyin bir anlamı olmaz. Paylaşmak haktır dedik ve örnek bir çalışmayı daha hizmete soktuk. İnsanımızın iyi ve kötü gününde yanında olmak için gayret gösteriyoruz çünkü bizler çok büyük bir aileyiz. Bizim anlayışımızda tüm insanların mutluluğu vardır. Karşıyaka Belediyesi olarak toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerini sergilemeye devam edeceğiz ve mutlulukları, acıyı paylaşarak büyüyeceğiz” dedi.
image

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA