SON DAKİKA

Haberertesi

KARŞIYAKA’DA BÜYÜK BAYRAMLAŞMA

KARŞIYAKA’DA BÜYÜK BAYRAMLAŞMA
Bu haber 03 Temmuz 2016 - 15:44 'de eklendi ve 306 views kez görüntülendi.

KARŞIYAKA BELEDİYESİ PERSONELİ, ÇOCUK YUVASI VE HUZUR EVİNDE BAYRAM SEVİNCİ
Bayram kutlamalarını makamında kabul etmek yerine, bu sevinci belediyenin tüm birimlerine yaymak isteyen Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar, tüm hizmet birimlerini gezerek çalışanlarıyla tek tek bayramlaştı. Huzurevi ve çocuk yuvasını da ziyaret eden Akpınar “Biz büyük bir aileyiz ve bu ailenin her ferdinin mutlu olması için çalışıyoruz” dedi.
HUZUREVİ VE ÇOCUK YUVASINI ZİYARET ETTİ
Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bayram kutlamalarını makamında kabul etmek yerine, belediyenin hizmet birimlerini ziyaret etmeyi tercih eden Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, personelle tek tek bayramlaştı. İlk kutlama saat 06.00’da Temizlik İşleri Şantiyesi’nde gerçekleşti. Başkan Akpınar’ı sevgi gösterileri ile karşılayan çalışanlar, alkış ve tezahüratlarla uğurladı. Temizlik personelinin bayramını kutlayan Başkan Akpınar, daha sonra Karşıyaka Huzurevi ve Çocuk Yuvası’nı ziyaret etti.
PERSONELİ İLE TEK TEK BAYRAMLAŞTI
Öğlen arasında Fen İşleri Şantiyesi’nde yüzlerce çalışanı ile buluşan Başkan Akpınar, birlik, dayanışma ve kardeşlik mesajı verdi. Belediye çalışanlarına tatlı ve çikolata ikram edildi. Karşıyaka’nın muhtarları da Akpınar’ı makamında ziyaret ederek bayramını kutladı. Son bayramlaşma ise belediye giriş katında, ana bina çalışanlarıyla yapıldı. Bayram tatiline çıkan işçiler, Başkan Akpınar ile bayramlaştı. Akpınar’a, başkan yardımcıları ve belediye bürokratları da eşlik etti.
BAŞKAN AKPINAR: “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Göreve geldiğimiz günden bu yana, önce çalışanımızın sonra tüm halkımızın mutlu olması için çalıştık. Bayramda da onları makama çağırmak yerine, biz personelimizin yanına giderek bayramlarını kutladık. Eşit ve adaletli bir yönetim sergiliyoruz. Tüm personelimize aynı pencereden bakıyoruz ve aynı imkanlardan faydalanmalarını sağlıyoruz. Daha iyilerini yapacağız. Çünkü biz büyük bir aileyiz. İçinizdeki bayram çocuğu sevincinin kaybolmadığı; huzur dolu, barış içinde nice mutlu bayramları birlikte yaşamayı umut ediyoruz. Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz ancak umutsuzluk ve karamsarlık içimizde yok. Gün gelecek, herkes mutlu ve huzurlu bir şekilde, barış içinde yaşayacak bu ülkede” dedi.
image
image
image

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA