SON DAKİKA

Haberertesi

KARŞIYAKA BELEDİYESİ EMITT FUARINDA

KARŞIYAKA BELEDİYESİ EMITT FUARINDA
Bu haber 26 Ocak 2017 - 8:25 'de eklendi ve 1.187 views kez görüntülendi.

İZMİR’İN GÖZDE İLÇESİ KARŞIYAKA EMITT’TEN DÜNYAYA AÇILIYOR
Karşıyaka’yı turizmde marka kent haline getirmek için çalışmalar yürüten Karşıyaka Belediyesi, bugün kapılarını açan 21. EMITT Turizm Fuarı’nda yerini aldı.

80 ÜLKE BULUŞUYOR
İstanbul Büyükçekmece’deki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 21’inci kez kapılarını açan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT’te Karşıyaka Belediyesi de tanıtılacak. Bugün başlayan organizasyon, 29 Ocak 2017 tarihine kadar ziyarete açık olacak.

KARŞIYAKA 3. SALON D320 NOLU STAND’DA
80 ülkeden sektör temsilcilerinin bir araya geleceği organizasyonda, Karşıyaka Belediyesi de İzmir Kalkınma Ajansı’nın 3. Salon, D320 No’lu standında yerini aldı.

HER YÖNÜYLE KARŞIYAKA
Her geçen yıl artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla turizm sektörünün büyümesine doğrudan katkı sağlayan fuarda, her yönüyle Karşıyaka’nın tanıtımı yapılacak. Yazılı ve görsel materyaller eşliğinde, kentin doğal güzellikleri, tarihi ve turistik değerleri görücüye çıkarılacak. Yerel, ulusal ve uluslararası boyuttaki hizmet ve projeler anlatılacak. Fuarda bir taraftan da yeni proje fikirlerinin geliştirilmesi, iş ortaklıklarının kurulması ve yatırımcıların kente çekilmesi için görüşmeler yapılacak.

BAŞKAN AKPINAR; “DÜNYA VİTRİNİ”
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Karşıyakamızı turizmde dünya vitrinine çıkarmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu yıl da EMITT’te hem sektör profesyonellerine hem de tatilcilere kentimizi en iyi şekilde tanıtacağız. Turizmde markalaşma hedefimize bir adım daha yaklaşmış olacağız” dedi.
image

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA