SON DAKİKA

Haberertesi

GÜMRÜKÇÜ’DEN GENÇLERE TEŞEKKÜR

GÜMRÜKÇÜ’DEN GENÇLERE TEŞEKKÜR
Bu haber 16 Mart 2023 - 3:48 'de eklendi ve 19 views kez görüntülendi.

HABER/Sait TEMUR
DAYANIŞMA GÖNÜLLÜSÜ GENÇLERLE BULUŞTU
Çiğli Belediyesi deprem dayanışma çalışmalarının Çiğli’deki merkezi olan Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen buluşmaya 500 gönüllü genç katıldı.

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, etkinliğe katılan gençlerle tek tek sohbet ederek emekleri için teşekkür etti.

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ: “ATATÜRK KUŞAĞI GÖREV BAŞINDA”

Etkinlikle gençlere seslenen Utku Gümrükçü, “Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve birçok çevre ilde yıkıma sebep olan depremden etkilenen yurttaşlarımızın yaralarını sarmak ve yaşama yeniden entegre olmalarını sağlamak adına başlattığımız dayanışma seferberliğine ilk günden itibaren gönüllü olarak destek veren gençlerimize teşekkür etmek adına böyle bir etkinlik düzenledik. Gençlerimiz 100 yıl önce Kurtuluş Savaşında olduğu gibi bu zorlu süreçte de milletimize umut oldu. Gece gündüz demeden çalıştılar. Yeri geldi vakit kaybetmemek için yemek bile yemediler. Ailelerinden ödün verdiler. Gösterdikleri dayanışma ile örnek bir aktif yurttaşlık profili ortaya koydular. Enerjileri ve emekleriyle İzmir’de Büyükşehir Belediyemizin ardından en büyük yardım kampanyası düzenleyen ilçe olduk. Onlar benim gözümde ne Z ne Y kuşağı. Onlar A kuşağı. Yani Atatürk kuşağı. Ülkemizi bilimin ışığında muasır medeniyetler seviyesine çıkaracak olan işte bu gençlerimiz. Hepsinin yüreğine sağlık. Onlarla ne kadar gurur duysak az.” dedi.

“SİZİ DİNLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Gümrükçü, konuşmasının sonunda “Bundan sonraki süreçte de ilçemizin, şehrimizin ve ülkemizin gelişimi için gençlerimizle bir araya gelmeye, önerilerini ve eleştirilerini dinlemeye devam edeceğiz” dedi. 

FOTOĞRAFLAR: Çiğli Belediyesi Basın Bürosu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA