SON DAKİKA

Haberertesi

GÖKÇEK İNCE! KAYAYA ÇARPTI

GÖKÇEK İNCE! KAYAYA ÇARPTI
Bu haber 13 Nisan 2016 - 9:26 'de eklendi ve 601 views kez görüntülendi.

MUHARREM İNCE GÖKÇEK’İ TERS KÖŞEYE YATIRDI
CHP heyetinin Van Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etmesini eleştiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce ders gibi yanıtlar verdi.
GÖKÇEK GEÇMİŞİ UNUTUP CHP’Yİ SUÇLADI
Melih Gökçek, CHP heyetinin Van Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etmesi ile ilgili haberin linkini Twitter hesabından paylaşarak “Terörle iç içe olan HDP,CHP’yi misafir ediyor… Nikahınız ve evliliğiniz hayırlı olsun…” diye yazdı.
MUHARREM İNCE ANINDA YANIT VERDİ
Bu sözlere yanıt, CHP’li heyetin içinde yer alan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’den geldi. İnce, yanıtlarında şu ifadelere yer verdi. “Şehide kelle, teröriste sayın diyenlerin yol arkadaşı Melih Gökçek Belediye ziyaretimizi eleştirmiş:) Melih Gökçek siz açılım sürecinde Oslo’da, İmralı’da, Dolmabahçe’de görüşürken imam nikahı mı kıymıştınız?” diye yazan Muharrem İnce, devamında da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın HDP’lilerle görüşmesi sırasında çekilen bir fotoğrafı paylaşarak “Melih Gökçek al sana imam nikahı kıydığınız dönemden bir fotoğraf. Hem de el ele kol kola, mutlu mesut bir kare!”
MUHARREM İNCE VİDEO GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞTI
Muharrem İnce daha sonra AKP’lilerin açılım sürecinde sarf ettiği bazı sözlerin videolarını paylaştı ve şunları yazdı:
“Habur’da terörist karşılama töreni düzenleyen, seyyar mahkeme kurup devleti teröristin ayağına götüren siz değil misiniz Melih Gökçek? PKK’nın tanıklığında TSK’yı yargılayan, Genel Kurmay Başkanı’nı, komutanları, gazetecileri hapse atan siz değil misiniz Melih Gökçek? “Sayın Öcalan” demeyi Cumhurbaşkanınız da öyle söylediği için suç olmaktan çıkaran siz değil misiniz Melih Gökçek? Valilere talimat verip PKK’ya operasyon yaptırmayanlar siz değil misiniz Melih Gökçek? Dağdakiler inecek, Cezaevleri boşalacak diyordunuz, terörü kentlere indirdiniz Melih Gökçek! Hala ne konuşuyorsun? Terörle mücadeledeki yanlışlarınızı, beceriksizliklerinizi, ihanetinizi CHP’yi eleştirerek kapatamazsın! Boşuna uğraşma Melih Gökçek!”
image

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA