SON DAKİKA

Haberertesi

DİKİLİ’NİN MUHTARLARI CHP GRUBUNDA

DİKİLİ’NİN MUHTARLARI CHP GRUBUNDA
Bu haber 13 Temmuz 2016 - 21:03 'de eklendi ve 485 views kez görüntülendi.

Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, ilçesindeki muhtarlar ile beraber CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti
GRUP TOPLANTISINI DA İZLEDİLER
Başkan Mustafa Tosun ve Dikili’nin muhtarları CHP’nin grup toplantısında genel başkan Kılıçdaroğlu’nun konuşmasını dinlediler.
DİKİLİ HEYETİ KILIÇDAROĞLU’NUN MAKAMINDA
Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun ve beraberindeki muhtar heyeti, daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu TBMM’deki makamında ziyaret etti. Dikili Belediyesi’nin hizmetleri ve uluslararası girişimleri hakkında bilgi veren Başkan Tosun, ilçedeki yatırımları da detaylı bir şekilde paylaştı.

MUHTARLAR SORUNLARINI KILIÇDAROĞLU’NA ANLATTI

Başkan Tosun görüşmede, Dikili Belediyesi’nin çalışmaları ve mülteci sorununa ilişkin yürüttükleri projeler hakkında Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na bilgi verdi. Önümüzdeki günlerde Atina’da gerçekleştirilecek mülteci sorunun tartışılacağı uluslararası çalıştayda yapacağı girişimler hakkında da Genel Başkanına bilgiler veren Başkan Tosun’un ardından görüşmede söz alan muhtarlar Büyükşehir Yasası’nın ardından yaşadıkları sıkıntıları dile getirerek, CHP’nin Büyükşehir Yasası’nın değiştirilmesi yönündeki gerçekleştirdiği çalışmalara tam destek verdiklerini ifade ettiler.

KILIÇDAROĞLU: “BAŞKANIMIZ İLE BİRLİKTE ORTAYA KOYDUĞUNUZ DAYANIŞMAYI KUTLUYORUM”

Cumhuriyet değerleri ile Atatürk ilke ve devrimlerine gönülden bağlı olan, vatan sevdalısı Dikilili muhtarlarla buluşmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da, ülke ve dünya gündemi hakkında değerlendirmelerde bulunarak, Belediye Başkanı Mustafa Tosun ile Dikilili muhtarları, ortaya koydukları örnek dayanışmadan dolayı kutladı. CHP Lideri Kılıçdaroğlu, kısa zaman içerisinde Dikili’ye gelip Dikili halkı ile tekrar kucaklaşmayı istediğini de ifade etti. Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun ile birlikte muhtarlar Hüseyin Şen, Tamer Danışman, Yüksel Sezer, Halil Aydın, Savaş Akbulut, Tamer Pehlivan, Fehmi Kaya, Hüseyin Aslan, Yahya Kaya, Ali Rıza Abaylı, Halil Güngör, Hasan Basri Güneş, Zekeriya Akmeşe, Sabahattin İkiz, Yusuf Girgin, Yüksel Kurul, Gürsel Uslu, Muvaffak Yıldız, Ali Koldagüç ile CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Görkem Şeker ve Dikili Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdür Vekili Tamer Kurnaz da hazır bulundu.
image

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA