SON DAKİKA

Haberertesi

ÇİĞLİ BELEDİYESİNE BİR ÖDÜL DE EMITT’TEN

ÇİĞLİ BELEDİYESİNE BİR ÖDÜL DE EMITT’TEN
Bu haber 15 Nisan 2023 - 10:12 'de eklendi ve 58 views kez görüntülendi.

HABER/Sait TEMUR
ÇİĞLİ SATANDI TURİZM VE SEYAHAT FUARINDA ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ
Çiğli Belediyesi, İstanbul’da düzenlenen 26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’ndan ödülle döndü. Çiğli Belediyesi standı “Bölgenin Havasını En İyi Yansıtan Stant” ödülüne layık görüldü.

“KUŞ CENNETİ VE GEDİZ DELTASI” ÖNE ÇIKTI

İstanbul’da düzenlenen ve 40 binin üzerinde katılımcının yer aldığı dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı bugün sona eriyor. Çiğli Belediyesi, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen fuarda Kuş Cenneti, Gediz Deltası, Leukai Antik Kenti, Kaklıç Sanat Köyü ve Astronomi, Havacılık ve Uzay Kampüsü gibi turistik değerlerini tanıttı. Sektör profesyonelleri ve turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Çiğli Belediyesi standı, “Bölgenin Havasını En İyi Yansıtan Stant” ödülüne layık görüldü.

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ: “BU ÖDÜL GURUR VERİCİ”

Çiğli’nin marka değerini yükseltmek adına bu tür organizasyonlarda yer almaya devam edeceklerini ifade eden Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, “Çiğli olarak çok önemli tarihi ve doğal güzelliklere sahibiz. Uzun yıllar boyunca ön plana çıkarılamamış bu değerlerimizi kentimiz açısından katma değere dönüştürmek adına ulusal ve uluslararası mecrada önemli çalışmalar yürütüyoruz. Dünya turizminin odak noktalarından olan EMITT Fuarında yer almak ve böylesi önemli bir ödüle layık görülmek bizler için gurur vesilesi. Çiğlimizi turizm sektöründe hak ettiği noktaya getireceğiz. Bu anlamda gerçekleştireceğimiz atılımla kent ekonomimize seviye atlatacağız” dedi.

GÜMRÜKÇÜ ZİYARETÇİLERLE YAKINDAN İLGİLENDİ

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, EMITT Fuarında yaralan Çiğli Belediyesi standını ziyaret eden vatandaşlarla sohbet etti, Çiğli ile ilgili bilgi verdi.

Diğer Belediyelerin standlarını da ziyaret ederek bilgi alan Gümrükçü turizm sektörü temsilcilerine başarılar diledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA