SON DAKİKA

Haberertesi

CHP KARŞIYAKA’DAN BİRLİK MESAJI

CHP KARŞIYAKA’DAN BİRLİK MESAJI
Bu haber 19 Mart 2016 - 21:06 'de eklendi ve 407 views kez görüntülendi.

İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI
Parti içi birlik ve beraberlik duygusunu geliştirmek, kentsel ve toplumsal sorunları masaya yatırarak dayanışma duygusunu artırmak için çalışmalar yürüten CHP Karşıyaka Örgütü, İlçe Danışma Kurulu Toplantısı yaptı.
YOĞUN KATILIM
Çarşı Kültür Merkezi’ndeki buluşmaya, CHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ve CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel’in yanı sıra, il yöneticileri, eski belediye başkanları, eski il ve ilçe başkanları ile çok sayıda partili katıldı.
BAŞKAN YILDIRIM ÇALIŞMALARINI ANLATTI
Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, göreve geldiklerinden bu yana hayata geçirdikleri hizmetlerin sunumunu gerçekleştirdi. İyi ve kötü günde Karşıyakalıların yanında olduklarını dile getiren Yıldırım, sokak sokak gezdiklerini ve her kapıyı çalarak halkla iç içe olduklarını dile getirdi.
UĞUR YILDIRIM: “HEDEFİMİZ YÜZDE 75”
Karşıyaka’nın Türkiye’ye örnek bir kent olduğunu dile getiren Başkan Yıldırım “İktidara yürümek ve halkın örgütlenmesini daha iyi sağlamak için militan bir yapı oluşturmamız lazım. Parti içi eğitime çok büyük önem veriyoruz ve bu doğrultuda çalışmalar yapıyoruz. Parti içi disiplin de bizim vazgeçilmezimiz. Danışma Kurulu toplantıları, artılarımızı ve eksilerimizi görmek, yol haritamızı belirlemek için önemli. Konuşacağımız, tartışacağımız ve çözüm üreteceğimiz yer burası. Sosyal medya üzerinden, kapalı kapılar ardında partimizin aleyhine konuşanlara izin vermeyeceğiz. Hedefimiz bir sonraki yerel seçimlerde yüzde 75 oy oranına ulaşmak. Bunun için kapı kapı gezmeye devam edeceğiz” dedi.
ATİLLA SERTEL: “ÖLÜMÜ BİLE GÖZE ALIRIZ”
CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel ise “Türkiye’de baskı var. Toplum sindirilmeye çalışılıyor. Cumhuriyeti ve Atatürk devrimlerini korumak için gerekirse ölümü bile göze alırız. Karşıyaka’nın her hizmeti, her projesi Türkiye’ye örnek oluyor, ışık saçıyor. Bunu sürekli hale getirmek için daha çok çalışmalıyız. Bizler milletvekili olarak kapı kapı gezmeye ve halkımızın yanında olmaya hazırız” diye konuştu.
image

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA