SON DAKİKA

Haberertesi

CHP KARŞIYAKADA BAYRAMLAŞMA

CHP KARŞIYAKADA BAYRAMLAŞMA
Bu haber 13 Eylül 2016 - 8:42 'de eklendi ve 406 views kez görüntülendi.

BAYRAMLAŞMA TÖRENİ HALKLA BULUŞMAYA DÖNÜŞTÜ
Cumhuriyet Halk Partisi Karşıyaka İlçe Başkanlığı bayramlaşmayı Karşıyaka caddelerinde yaptı.
YOĞUN KATILIM
bayramlaşma törenine İlçe başkanı Uğur Yıldırım, CHP İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven, CHP İzmir Milletvekilleri Mustafa Balbay, Özcan Purçu, Atila Sertel, İl Yöneticileri, Kadın ve Gençlik kolları ile partililer katıldı.
YAŞLILAR VE ÇOCUKLARA ÖNCELİK TANINDI
Cumhuriyet Halk Partisi’nin İzmir İl ve İlçe Kadın Kolları Üyeleri, Kurban Bayramı öncesinde huzurevi ve çocuk yuvası ziyaretleri ile hem yaşlıların hem de çocukların yüzünü güldürdü. Karşıyaka İlçe Başkanlığı da Çarşı içine stant kurarak binlerce vatandaşın bayramını kutladı. İzmir Milletvekilleri Mustafa Balbay ve Özcan Purçu da Karşıyaka’daydı.
CHP’Lİ KADINLAR HUZUREVİNE GİTTİ
CHP’li kadınların huzurevi ve çocuk yuvası ziyaretleri, İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Nurşen Balcı’nın öncülüğünde gerçekleşti. MYK üyeleri Aysel Aksoy, Meltem Ergün, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan’ın eşi Ergül Arslan, Karşıyaka, Çiğli, Buca ve Konak Kadın Kolları üyeleri de katıldı. İlk ziyaret Gürçeşme Huzurevi’ne yapıldı. Daha sonra Zübeyde Hanım Huzurevi’nde klasik müzik eşliğinde bayram kutlandı ve ardından Karşıyaka Çocuk Yuvası ziyaret edildi. Pastalar kesildi, hediyeler dağıtıldı. CHP’nin kadınlarıyla beraber; hem yaşlılar hem de çocuklar, bayram sevincini doyasıya yaşadı.
BAYRAM SEVİNCİNİ PAYLAŞTILAR
CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nurşen Balcı “Yılın 365 günü bir haneye konuk oluyoruz ve çalmadık kapı bırakmıyoruz. Bayram sevincini; önce geçmişimiz olan yaşlılarla daha sonra da geleceğimiz olan çocuklarla paylaştık ve bayram sevinçlerine ortak olduk” dedi.
CHP KARŞIYAKA BAYRAM COŞKUSUNU SOKAĞA TAŞIDI
CHP Karşıyaka İlçe Örgütü de Kurban Bayramı’nı sokakta karşıladı. İlçe Başkanı Uğur Yıldırım’ın öncülüğünde, önce İlçe Binası’nda partililer ile bayramlaşıldı. Daha sonra Çarşı ve ara sokaklarında gün boyunca binlerce vatandaşın bayramını kutlayan partililer, esnaf ziyaretleri ve çat kapı ev gezmeleri ile de bayramın sevincini tüm Karşıyaka’ya yaydı. İzmir Milletvekilleri Mustafa Balbay ve Özcan Purçu da CHP Karşıyaka’nın bayram sevincine ortak oldu.
image
image

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA