SON DAKİKA

Haberertesi

CHP KARŞIYAKA MİTİNGE HAZIR

CHP KARŞIYAKA MİTİNGE HAZIR
Bu haber 03 Ağustos 2016 - 22:42 'de eklendi ve 472 views kez görüntülendi.

İLÇE BAŞKANI YILDIRIM: “100 BİN KARŞIYAKALI İLE GÜNDOĞDU MEYDANINDA OLACAĞIZ”
CHP Karşıyaka İlçe Başkanlığı, bugün Gündoğdu Meydanı’nda yapılacak “Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi” için hazırlıklarını tamamladı. Kentin dört bir tarafı bayrak ve afişlerle donatıldı. İlçe Başkanı Uğur Yıldırım “Mitinge, Karşıyaka’dan 100 bin kişi ile katılmayı hedefliyoruz” dedi.
YÜZBİNLER “DARBEYE HAYIR” DİYECEK
15 Temmuz’daki darbe girişimi sonrasında meydanlara çıkarak ‘Darbeye Hayır’ diye haykıran Cumhuriyet Halk Partisi, Taksim’deki dev mitingin ardından 4 Ağustos Perşembe günü, Gündoğdu Meydanı’nda da Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi yapacak. Saat 19.30’da başlayacak olan dev buluşmaya Türkiye’nin dört bir yanından Cumhuriyet ve Atatürk sevdalısı katılacak.
KARŞIYAKA MİTİNGE HAZIR
Mitinge 100 bin Karşıyakalı ile birlikte katılmayı hedefleyen CHP Karşıyaka İlçe Başkanlığı da dev miting için hazırlıklarını tamamladı. İlçenin dört bir tarafı bayraklarla donatıldı. 100 billboard, 180 raket, 25 ayaklı pano en işlek noktalara asıldı. Kentin giriş ve çıkışlarına pankartlar asıldı, köprü üstleri görsellerle donatıldı.
İLÇE BAŞKANI UĞUR YILDIRIM: “100 BİN KİŞİ İLE GELİYORUZ”
CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım “İzmir, son yılların en coşkulu ve en kalabalık mitingine ev sahipliği yapacak. Bunun için tüm imkanlarımızla hazırlanıyoruz. Hedefimiz Karşıyaka’dan 100 bin kişi ile mitinge katılmak. Darbelere ‘hayır’ demek, demokrasiyi, Cumhuriyet’i ve Atatürk değerlerini savunmak için herkesi 4 Ağustos Perşembe günü Gündoğdu Meydanı’na bekliyoruz” dedi.
image
image

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA