SON DAKİKA

Haberertesi

BİR “ALLAH’IN SOPASI YOK Kİ” HABERİ

BİR “ALLAH’IN SOPASI YOK Kİ” HABERİ
Bu haber 13 Ağustos 2016 - 11:22 'de eklendi ve 386 views kez görüntülendi.

KIDEMLİ AK TROL!
BİZ SÖYLEYİNCE İNKAR EDENLER KENDİLERİ İTİRAF ETTİ

Dinci Akit TV’ye katılan bir konuğun meslek tanımı, sosyal medyada gündem oldu.
Akit TV’de yayınlanan “Ciddi Ciddi” programına katılan Haldun Yanıkoğlu’nun mesleği, “Kıdemli Aktrol” diye duyuruldu.
İTİRAF ETTİ
Sosyal medyada darbe girişimi gecesi nasıl çalıştıklarını anlatan Yanıkoğlu, Ak trol’lerin yaşadığı sorunlara da değindi. Ak trollerden önde gelen 50 kişi ile bağlı oldukları genel merkeze gittilerini söyleyen Yanıkoğlu,“Hukuki sorunlarımız oluyor, bize destek verin, onu da söyledi. Aklınıza gelebilecek her türlü projeyi ortaya koyduk. Ama maalesef hiçbir şekilde değerlendirilmedi. Oradan boynumuz bükük ayrıldık” dedi.
Melih Gökçek’i de ziyaret ettiklerini ve Gökçek’in kendilerinden iki kişiyi sosyal medya danışmanı olarak yanına aldığını da belirten Yanıkoğlu, böylece Gökçek’in sosyal medya hesaplarının daha da profesyonel kullanmaya başladığını öne sürdü.
“KIDEMLİ AK TROL DİYE BİR KADRO YOK” DEMİŞLERDİ
AKP’li yetkililer bugüne kadar “Ak trol” diye bir kadronun varlığını hep inkar etmişlerdi. AKP’nin sosyal medya çalışmalarının yürütüldüğü “Yeni Türkiye Dijital Ofisi” direktörü Gökhan Yücel, “Ak trol”lerle ilgili bir soruya  “‘AK trol’ diye bir kadro yoktur. Ofiste dijital stratejistler, dijital analistler çalışır. Kreatif direktörler, metin yazarları, sosyologlar, yabancı dil bilen insanlar, siyasal iletişim uzmanları, yazılım mühendisleri, dijital pazarlama uzmanları ve görsel tasarım ekipleri çalışır. AK trol, biraz kamuoyunun oluşturduğu bir söylemdir” yanıtını vermişti.
KAYNAK: ODATV
image

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA