SON DAKİKA

Haberertesi

BANDIRMA YATIRIMCININ TERCİHİ OLDU

BANDIRMA YATIRIMCININ TERCİHİ OLDU
Bu haber 22 Ocak 2017 - 8:51 'de eklendi ve 572 views kez görüntülendi.

SEVGİ HASTANESİNDEN YATIRIM
Balıkesir’in Bandırma ilçesi son dönemlerde yatırımcıların hedef merkezi oldu. Yeni yatırımla ilçenin gelişmesine yaptığı katkıların yanı sıra istihdam alanında da ciddi bir açığı kapatıyor.

YENİ BİR TIP MERKEZİ GELİYOR
Sevgi Hastanesi Bandırma’ya yapmayı planladığı yatırım öncesi Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret ederek yatırımla ilgili bilgi verdiler. Ziyarete Özel Sevgi Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Hakan ve Halkla İlişkiler Müdürü Kader Bakkal katıldı. Yatırımlarına Tıp Merkezi ile başlayacaklarını ifade eden Sevgi Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Hakan, “Bandırma’nın Balıkesir İli genelinde özel bir yeri var. Hem nüfusu açısından hem de gelişme hızı açısından Bandırma yatırım için önemli bir merkez. Bandırma’dan Hastanemize gelenlerin çok olması da bizi Bandırma’ya yatırım yapmaya yöneltti” dedi.

BAŞKAN MİRZA İLGİDEN MEMNUN
Başkan Dursun Mirza; “Bandırma son yıllarda yatırımcıların cazibe merkezi oldu. Her geçen gün yatırımcılar Bandırmamızı ziyarete geliyor. Biz de Bandırmamızın doğasına zarar vermeyecek her türlü yatırımı destekliyoruz” dedi.
image

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA