SON DAKİKA

Haberertesi

BAHÇEŞEHİR’DE YENİ LEZZET DURAĞI

BAHÇEŞEHİR’DE YENİ LEZZET DURAĞI
Bu haber 20 Temmuz 2016 - 11:19 'de eklendi ve 2.136 views kez görüntülendi.

“HEYBET DÖNER” AÇILDI
“Lezzette Bir kültür mozaiği”
sloganıyla Bahçeşehir’de hizmete giren Heybet Döner Restoran’ın açılış kurdelesini işadamı Çetin Çapan kesti.
SAYGIN VE HÜRMETLİ BİR SOFRA
Renkli görüntülere sahne olan açılış töreninde, işletmeciler Yavuz Çapan ile Caner Aksu, “Heybet bu coğrafyanın saygın ve hürmetli bir sofrası olacaktır” dediler.
KURDELEYİ ÇETİN ÇAPAN KESTİ
Çanakkale ve Balıkesirli besicilerden temin edilen etleri özel bir marinasyonla döner olarak bölge halkına sunmayı hedefleyen genç girişimciler Caner Aksu ile Yavuz Çapan’ın yeni işletmeleri “Heybet Döner Restoran”, Cumartesi günü hizmete girdi. Açılış kurdelesini işadamı Çetin Çapan’ın kestiği törende bölgenin önemli isimleri genç girişimcilere başarı dileklerini ilettiler.
“COĞRAFYAMIZIN EŞSİZ LEZZETLEİRNE SAHİP ÇIKACAĞIZ”
Törende konuklarına hitaben konuşan işletmeciler Caner Aksu ile Yavuz Çapan, açtıkları restoranın bir Çanakkale’den Mardin’e, Trabzon’dan Balıkesir’e kadar bir kültür mozaiği olduğunu söylerken, “Dönerimizi hazırlamak için kullandığımız etler Çanakkale ve Balıkesir’in besicilerinden temin edilmekte, özel bir marinasyon ile terbiye edilip meşe odunu ateşinde pişirilmektedir. Dönerimizin en büyük özelliği kıyma kullanılmaması ve kuyruk yağı içermemesidir. Ayrıca Konya sarı buğday unundan hazırladığımız tandır lavaşı dönerimize ayrı bir lezzet katmaktadır.
Yine bu eşsiz lezzetlerimizin ayrılmaz birer parçası olan Ankara’nın meşhur çubuk turşusu, döner öncesi özellikle tavsiyemiz olan Mardin Kızıltepe mercimeği ile yapılmış süzme mercimek çorbası, ve de yemek sonrası tatlı olarak beğeninize sunulan Trabzon el açması fındıklı baklava bu mozaiğin naçizane birer parçasıdır.
İşte Heybet, herkesin tadına aşık olduğu bu kültür lezzetlerini modern bir mimari ile kurulmuş olan işletmemizde sunulmasına imkan verirken, bu coğrafyanın eşsiz lezzetlerine de sahip çıkmayı hedeflemektedir”
diye konuştular.
PAKET SERVİS DE VAR
Bahçeşehir Gölet Mevkii, Avni Akyol Caddesi, Sofa Sitesi’nde hizmete başlayan Heybet Döner Restoran’a 0212 592 15 15 numaralı telefondan ulaşılabileceği, paket servis hizmetinin de bulunduğu konuklarla paylaşıldı.
image
image

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA