SON DAKİKA

Haberertesi

AVCILAR’DA SÜNNET ŞÖLENİ

AVCILAR’DA SÜNNET ŞÖLENİ
Bu haber 06 Eylül 2016 - 7:42 'de eklendi ve 514 views kez görüntülendi.

AVCILARLI ÇOCUKLAR KİMSESİZ DEĞİL
Avcılar Belediyesinin geleneksel “Toplu Sünnet Şöleni” Avcılar Cihangir Çocuk Evi’nde yapıldı.
ÖOCUKLARIN SÜNNET HEYECANI EĞLENCEYE DÖNÜŞTÜ
Avcılar Belediyesi tarafından maddi durumu yetersiz olan ailelere yönelik ve ücretsiz olarak gerçekleştirilen çocukların sünnetinden sonra, Avcılar Cihangir Çocuk Evi bahçesinde düzenlenen sünnet şölenine, Çocuklar için 10 D sinema gösterimi, sihirbazlık gösterisi, kukla oyunu sahnelenirken, çocuklar animasyon ekibi ile eğlenceli dakikalar geçirdi. Çocuklar daha sonra aileleri ile beraber hazırlanmış özel alanlarda fotoğraf çektirdikten sonra, kendileri için hazırlanmış bardak mısır ve pamuk şekerin keyfini çıkardı.
BAŞKAN TOPRAK: “AYDINLIK YARINLARA ÇOCUKLARIMIZLA BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”
Avcılar Belediyesi tarafından 300’ü aşkın çocuğun sünneti ve sünnet şöleni gerçekleştirilirken, sünnet şölenine katılan aileler, başta Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ye ve emeği geçen herkese teşekkür etti.
Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli çocukların sünnetlerinin steril bir ortamda, uzman doktorlar tarafından yapıldığını belirterek; “Bizim en büyük isteğimiz evlatlarımızı en iyi şekilde yetiştirmek, en iyi okullarda hizmetin en iyisini almasını sağlamaktır. Belediyeler ailelerin yanında, birebir diyalog halinde olan kuruluşlardır. Hayatın her aşamasında, orada yaşayan hemşehrilerinin yanındadır. Kim olursa olsun, Avcılar’da oturuyorsa nereden ve hangi kökenden geldiğinin, hangi siyasi düşünceden olduğunun, dini etnik kökeninin hiçbir önemi yoktur. Onlar bizim hemşehrimizdir. Onların çocukları bizim çocuklarımızdır. O nedenle sizin çocuklarınız bizim çocuklarımızdır. Evlatlarımızı sağlık ve güven içinde hep beraber büyüteceğiz. Beraber onları aydınlık yarınlara hazırlayacağız” dedi.
image
image

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA