SON DAKİKA

Haberertesi

AVCILAR BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR

AVCILAR BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR
Bu haber 13 Temmuz 2016 - 20:32 'de eklendi ve 284 views kez görüntülendi.

TÜM MAHALLELERDE ASFALT VE TRETUARLAR YENİLENİYOR
Avcılar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Avcılar halkına güvenli ve rahat ulaşım olanakları sağlamak için bakım ve onarım çalışmalarına hız verdi.
ÇALIŞMALARIN TAMAMLANDIĞI MAHALLELER
‘‘Önce İnsan’’ söylemi ile hizmet veren Avcılar Belediyesi sanatsal, sosyal, kültürel ve spor alanında sürdürdüğü çalışmalarına, Fen İşleri Müdürlüğü’nün bakım, onarım ve yenileme çalışmaları ile devam ediyor. Daha güvenli ve bakımlı yollar yapılırken, kaldırımlar da yenileniyor. Cihangir Mahallesi, Ormanlı Caddesi, Kirazlı Caddesi, Burnaz Caddesi ve Hükümet Konağı içi asfalt çalışmalarını tamamlayan Avcılar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, hemen ardından Tahtakale Mahallesi’nde nüfusun yoğun olarak yaşadığı ve ana arter güzergâhları üzerinde bulunan Ispartakule Bulvarı, Abdi İpekçi Caddesi, Ahmet Hamdi Tanpınar Caddesi, Ziya Gökalp Caddesi, Lilyum Sokak, Petunya Sokak, Güldefne Sokak ve Çilek Sokak’ta çalışmalarını tamamladı.
EV VE OKULLARA DA BAKIM YAPILIYOR
Muhtar Kazım Akgül Caddesi, Denizköşkler Caddesi, Harmanyeri Sokak, Yurdakul Sokak, Hikmet Sokak, Pınar Sokak’ı da çalışmalarına ekleyen Avcılar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kaldırımların yenilenmesi ve asfaltlama çalışmalarının yanı sıra, engelli rampası, bariyer, park önleyici, kasis, set ve kanal imalatı yaptı. Geleceğin aydınlık yüzlü çocuklarının öğrenim gördüğü okullarda da boya, badana ve bahçe içi oyun alanı boyama çalışmaları yapılırken, çocukların Andımızı okuyarak güne başladığı Kent Evleri’nde de bakım, onarım ve boyama işlemleri yapıldı. Evi yanan Avcılarlı bir vatandaşın da evine bakım ve boya, badana yapıldı.
image

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA