SON DAKİKA

Haberertesi

AKPINAR’DAN CHP’Lİ GENÇLERE DESTEK

AKPINAR’DAN CHP’Lİ GENÇLERE DESTEK
Bu haber 16 Ağustos 2016 - 0:07 'de eklendi ve 318 views kez görüntülendi.

GENÇLİK KOLLARINDAN GELEN BAŞKAN AKPINAR GENÇLERE TAVSİYELERDE BULUNDU
Cumhuriyet Halk Partisi’nin Gençlik Kolları il ve ilçe başkanları ‘Parti Okulu’ eğitimleri kapsamında Karşıyaka’da buluştu. CHP’li gençleri ziyaret eden Başkan Akpınar “Gelecek sizlere emanet. Atatürk’ün izinden ayrılmadan, ülkeniz ve halkınız için çalışmaktan vazgeçmeyin” dedi.
100’ÜN ÜZERİNDE GENÇ KATILDI
CHP Gençlik Kolları Genel Merkezi tarafından organize edilen eğitim kampına, 40 farklı ildeki Gençlik Kolları İl Başkanları ile nüfusu 100 binin üzerinde olan ilçelerin gençlik liderleri katıldı. ‘Başka Bir Gelecek’ başlıklı yaz kampında, güncel siyasi konular ve parti içi bilinmesi gerekenler üzerine eğitimler verildi. Kampa; Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz ile birlikte, yüzün üzerinde partili genç katıldı. Başkan Yılmaz, desteklerinden dolayı Başkan Akpınar’a teşekkür etti.
GENÇLERE DAHA ÇOK YER VERİLMELİ
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar da 7 Ağustos’ta başlayan ve 23 Ağustos’ta bitecek olan kampta CHP’li gençleri ziyaret etti. Geleceğin, gençlere emanet olduğunu söyleyen Başkan Akpınar, yönetim kademelerinde gençlere daha çok yer verilmesi gerektiğini söyledi.
BAŞKAN AKPINAR: “EN BÜYÜK DESTEKÇİNİZİM”
Karşıyaka belediye Başkanı Akpınar “Ben de gençlik kolları başkanlığından ve sokaklarda bayrak asmadan yetiştim ve belediye başkanı oldum. Gelecek, gençlere emanettir. İleride bu ülkeyi yönetecek olan sizlersiniz. O yüzden Atatürk devrimlerinden kopmadan, parti bilinci ile yetişerek gelişmeniz ve halka hizmeti öncelik edinmeniz herşeyden önemli. Bu konuda en büyük destekçiniz olduğumdan emin olabilirsiniz” dedi.
image

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA