SON DAKİKA

Haberertesi

UTKU GÜMRÜKÇÜ’NÜN GELENEKSEL SABAH MESAİSİ

UTKU GÜMRÜKÇÜ’NÜN GELENEKSEL SABAH MESAİSİ
Bu haber 28 Mayıs 2019 - 12:11 'de eklendi ve 28 views kez görüntülendi.

ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI SABAH 06.00’DA SOKAKTA
Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, sabah mesailerine devam ediyor. Başkan Gümrükçü, mahalle sorunlarını yerinde tespit etmek ve talepleri yerinde dinlemek üzere sabahın erken saatlerinde mahallelere giderek vatandaş ve esnafla bir araya geliyor.
BUGÜN DE KÜÇÜKÇİĞLİ’DEYDİ

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü Yenimahalle ve Ataşehir mahalle ziyaretlerinin ardından bu kez Küçükçiğli Mahallesine gitti.  Sabah saat 06.00′da Küçükçiğli Mahallesine giden Başkan Gümrükçü’ye, Başkan Yardımcıları Barbaros Kiriş, Muharrem Arslan ve Mahalle Muhtarı Ebru Kayacıoğlu eşlik etti.
İŞYERLERİNİ AÇAN ESNAFLAR BAŞKANLA KARŞILAŞIYOR

Mahalle sakinleriyle görüşen ve mahalle esnafını ziyaret eden Başkan Gümrükçü mahallenin alt yapı taleplerini hem vatandaştan hem de muhtardan dinledi. Seçim çalışmalarında söz verdiği gibi halkın içinde olduğunu ifade eden Başkan Gümrükçü,  eksiklerin en kısa sürede tamamlanacağını belirterek vatandaştan gelen ve kendilerinin tespit ettiği sorunları kısa sürede çözme sözü verdi.
MAKAMINA YİNE TRENLE GİTTİ

Başkan Utku Gümrükçü Küçükçiğli Mahallesi ziyaretinin ardından makamına yine İZBAN’ı kullanarak gitti.
BAŞKANI KARŞILARINDA GÖREN YOLCULAR ŞAŞKINLIKLARINI GİZLEYEMEDİ

Egekent İZBAN Durağından yolculuğa başlayan Başkan Utku Gümrükçü, istasyonda ve trende vatandaşlara günaydın dileklerini ileterek onlarla sohbet imkanı buldu. Karşılarında Başkan Gümrükçü’yü gören vatandaşlar şaşkınlıklarını ve mutlulukları dile getirerek, Başkan Gümrükçü ile sohbet ettiler.
BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ: “VATANDAŞIN ÖNCELİĞİ BİZİM DE ÖNCELİĞİMİZ”

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, alan çalışması yaptığı mahallelerde, mahalle muhtarları ile birlikte halkın sorun ve taleplerini yerinde tespit edip çözmeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Gümrükçü; “Gülümseyen Çiğli sloganı ile yola çıktık ve bu yolda Çiğli için neler yapabiliriz diye düşünüyoruz ve adımlarımızı buna göre atıyoruz. Mahalle muhtarlarımız ile rutin olarak mahallelerimizdeki sorunları yerinde tespit edip çözüm bulma konusunda birlikte hareket ediyoruz. Vatandaşın önceliği bizim önceliğimiz. Muhtarlarımızla el ele vererek, Çiğlimiz için en güzelini yapmaya çalışıyoruz. Çiğli’de yaşayan vatandaşlarımız ile her zaman iç içe olacağız” dedi.  

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA