SON DAKİKA

Haberertesi

UTKU GÜMRÜKÇÜ YENİDEN ELAZIĞ’DA

UTKU GÜMRÜKÇÜ YENİDEN ELAZIĞ’DA
Bu haber 19 Şubat 2020 - 9:17 'de eklendi ve 8 views kez görüntülendi.

HABER/Sait TEMUR
ÇİĞLİ BELEDİYESİ ELAZIĞ’DA HİZMETE DEVAM EDİYOR

Elazığ’da deprem bölgesine ikinci ziyaretini gerçekleştiren Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, çadır kentlerde yaşayan depremzedelerin banyo ve kişisel bakım ihtiyaçlarını gideren Çiğli Belediyesi ekibinin çalışmalarını denetledi.
Başkan Gümrükçü’ye Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan ve Çiğli Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Avdan da eşlik etti.

ÇİĞLİ BELEDİYESİ EKİPLERİ 15 GÜNDÜR BÖLGEDE HİZMET VERİYOR

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, 15 gündür deprem bölgesinde depremzedelerin banyo ve kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılayan belediye ekibinin çalışmalarını yerinde inceledi. Belediye Başkan Yardımcısı Tülin Koç’un koordinatörlüğünde hizmetleri yürüten ve 15 günde yaklaşık bin 600 kişinin banyo ve kişisel bakım ihtiyacını gideren ekibin çalışmalarıyla ilgili bilgi alan Başkan Gümrükçü, vatandaşlar tarafından da ilgiyle karşılandı. Depremzedeler verilen hizmetten dolayı duydukları memnuniyeti ve teşekkürlerini Başkan Gümrükçü’ye ilettiler.

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ: “YURTTAŞLARIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ “

Çiğli Belediyesi olarak bu zorlu süreçte depremzedelerin yanlarında olmaya çalıştıklarını belirten Başkan Utku Gümrükçü: “Deprem bölgesinde vatandaşlarımız zorlu koşullarda yaşam mücadelesi veriyorlar. Burada hava çok soğuk.  Elazığlı vatandaşlarımızın banyo ve kişisel bakım ihtiyaçlarını burada gidermeleri bulundukları koşullar çerçevesinde oldukça güç. Başta banyo gibi temel bir ihtiyacı giderecek imkanlar pek yok. Bizler de bu nedenle yanlarında olmak istedik. Bölgeye ilk geldiğimizde kişisel bakımın sorun olduğunu gördük ve ekibimizi buraya yönlendirdik. Duş ve kişisel bakım konusunda insanlar dışarı çıkıp güvenli mekanlar da bulamadıkları için bizim çalışmalara çok ilgi duydular. Özellikle çocukların banyosu konusunda ciddi bir çalışma gerçekleştirildi. Buradaki ekibimiz, depremzedelere önemli bir hizmet sunuyor. İnsanlarımızın yüzündeki memnuniyet bizleri motive ediyor. Pertek Belediye Başkanımız Ruhan Alan da iki gündür burada vatandaşlarımızın yanında.” dedi.


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA