SON DAKİKA

Haberertesi

TÜM YEREL-SEN ÜYELERİNE YENİ HAKLAR

TÜM YEREL-SEN ÜYELERİNE YENİ HAKLAR
Bu haber 03 Mayıs 2020 - 15:56 'de eklendi ve 24 views kez görüntülendi.

HABER/Sait TEMUR
KONAK BELEDİYESİ İLE TÜM YEREL-SEN ARASINDA ‘SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİ’ İMZALANDI

Tüm Yerel-Sen Sendikası Belediyenin başlattığı “veresiye defteri kapat kampanyasına” destek verecek.

SÖZLEŞMEDEN KONAK BELEDİYESİNDE GÖREV YAPAN 528 MEMUR YARARLANACAK

Konak Belediyesi ile Tüm Yerel-Sen arasında 528 memuru kapsayan sosyal denge sözleşmesi imzalandı.
Sözleşmeye imzayı Konak Belediye Başkanı Abdül Batur ile Tüm Yerelsen adına Genel Başkan Tamer Yiğit Güler ve İzmir 2 Nolu Şube Başkanı Özgür Işık attı.

YEREL-SEN’DEN DAYANIŞMA ÖRNEĞİ
Sosyal mesafe kurallarına göre gerçekleşen imza törenine Tüm Yerel-Sen Genel Merkez Denetleme Kurulu üyesi Mustafa Özkeskin de katılırken, Konak Belediyesi’nin Covid-19 salgın nedeniyle zor durumda kalan vatandaşların bakkal, borçlarının silinmesi amacıyla başlattığı dayanışma kampanya sendikadan da destek geldi.
Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Tamer Yiğit Güler, sendika üyelerinden toplanacak bağışlarla belediyenin kampanyasına katılacaklarını açıkladı.

BATUR: “SÖZLEŞMEMİZ HAYIRLI OLSUN”
Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Çalışanın yanında olmayı hep sürdürdük bundan sonra da sürdüreceğiz. Tüm Yerel-Sen yönetimine ve memurlarımıza yeni sözleşmemiz hayırlı olsun.” dedi.

GÜLER: “ÜYELERİMİZLE BİRLİKTE İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA OLACAĞIZ”

Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Tamer Yiğit Güler de sözleşmenin imzalanmasından dolayı memnun olduklarını belirterek, “Başkanımız Batur bir kez daha çalışanının yanında olduğunu gösterdi. Kendisine teşekkür ederiz. Bu zor günlerde çok güzel bir kampanya yapıyor belediyemiz. Bizim de bu çorbada katkımız olsun istedik. Memur arkadaşlarımızdan bağış toplayacağız. Bu bağışları da dar gelirli vatandaşlarımıza belediyemiz kanalıyla ulaştıracağız” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA