SON DAKİKA

Haberertesi

TOLGA TOSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINI AĞIRLADI

TOLGA TOSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINI AĞIRLADI
Bu haber 15 Mayıs 2019 - 17:43 'de eklendi ve 9 views kez görüntülendi.

AKP’Lİ VE CHP’Lİ BAŞKANLAR ORTAK ÇALIŞMA SÖZÜ VERDİLER
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, CHP’li Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’u makamında ziyaret ederek kutladı.
TOLGA TOSUN: “SORUNLARI İŞBİRLİĞİ İLE ÇÖZECEĞİZ”

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Yücel Yılmaz’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Tüm kurumlarla olduğu gibi Yücel Yılmaz Başkanlığında Büyükşehir Belediyesi ile de uyumlu bir şekilde iletişim halinde olacağız. Geçmişte yaşadığımız sorunların, Yücel Başkanımız döneminde yaşanacağına inanmıyorum. Büyükşehir Belediyemiz ve Bandırma Belediyemiz Bandırmalıların en iyi hizmetleri alması adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaktır. Yücel Başkanımızla kentimizdeki tüm sorunların çözülmesi için sürekli iletişim halinde olmaya devam edeceğiz” dedi.
YÜCEL YILMAZ: “BANDIRMA’YA BORCUMUZ VAR”

Konuşmasına Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a teşekkür eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz: “Ben Balıkesir’in hizmet konusunda Bandırmaya borçlu olduğunu düşünüyorum. Balıkesir gelirlerinin birçoğunu Bandırmadan sağlamasına rağmen gelirleri doğrultusunda Bandırmaya hizmet götüremedi. Ancak biz Tolga Başkanımla uyumlu ve işbirliği içinde çalışarak Bandırmayı hak ettiği hizmetlere kavuşturacağımıza olan inancım tam” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA