SON DAKİKA

Haberertesi

ÖZGÜR ÖZEL’DEN A HABER’E SERT YANIT

ÖZGÜR ÖZEL’DEN A HABER’E SERT YANIT
Bu haber 26 Eylül 2020 - 19:21 'de eklendi ve 24 views kez görüntülendi.

YANDAŞ SERT KAYA’YA ÇARPTI
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel İstanbul Milletvekili Yunus Emre ile birlikte CHP İstanbul İl Merkezinde düzenlediği basın toplantısında konuştu. Özel, HDP’ye yönelik operasyona ilişkin açıklamaları nedeniyle hedef gösterilmesine tepki gösterdi.

KOMİK FOTOMONTAJ!

A Haber’in, kendisini elinde silah ile ‘PKK’lı bir terörist’ gibi göstermesini eleştiren Özel, “Korkutmak için yaptığınız, sindirmek için yaptığınız her hadsizliğe karşı, size meydan okuyoruz. Cürmünüz kadar yer yakamazsınız. Sarayın muhalefeti sindirmek için psikolojik operasyon aletine dönüştürdüğü medya gruplarından korkmuyoruz” dedi.

A HABER’E: “DİZ ÇÖKTÜREMEZSİNİZ”

Özel, CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında, A Haber’in, kendisini elinde silah ile ‘PKK’li bir terörist’ gibi göstermesini eleştirerek, “Biz bir santim eğilirsek siz Türkiye’ye diz çöktüreceksiniz. Buna izin vermiyoruz. Korkutmak için yaptığınız, sindirmek için yaptığınız her hadsizliğe karşı, size meydan okuyoruz. Cürmünüz kadar yer yakamazsınız. Sarayın muhalefeti sindirmek için psikolojik operasyon aletine dönüştürdüğü medya gruplarından korkmuyoruz” dedi.

“SİZE MEYDAN OKUYORUZ”
Özel özetle  şunları söyledi: “AKP ve MHP’nin yetkilileri tarafından son derece saldırgan üslupla siyasete alet edilen bu operasyonu eleştiren herkese saldırılıyor. İktidar partisine yakın medya grupları, akıl almaz bir biçimde fotomontaj resimlerle saldırıp, terörle partimizi ve şahsımı ilişkilendirmeye çalışıyorlar. Bu küstahlığın, hadsizliğin, terbiyesizliğin hesabı kanun önünde sorulur. Yapılan işin gazetecilik olmadığı, utanç verici bir iş olduğu ortadadır. Bunun adı gazetecilik değil. Bunun hesabı sorulur. Hepsinin gözünün içine baka baka söylüyorum. Bir kelime eksik konuşmayacağız, bir santim eğilmeyeceğiz, bir adım geri gitmeyeceğiz. Biz bir santim eğilirsek siz Türkiye’ye diz çöktüreceksiniz. Buna izin vermiyoruz. Korkutmak için yaptığınız, sindirmek için yaptığınız her hadsizliğe karşı, size meydan okuyoruz. Cürmünüz kadar yer yakamazsınız. Sarayın muhalefeti sindirmek için psikolojik operasyon aletine dönüştürdüğü medya gruplarından korkmuyoruz.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA