SON DAKİKA

Haberertesi

NARLIDERE’NİN TEMİZLİĞİ KADINLARA EMANET

NARLIDERE’NİN TEMİZLİĞİ KADINLARA EMANET
Bu haber 07 Temmuz 2019 - 8:18 'de eklendi ve 5 views kez görüntülendi.


HABER/Sait TEMUR
TEMİZLİK PERSONELİ KADINLAR SAYESİNDE NARLIDERE DAHA TEMİZ

Narlıdere Belediyesi, kadın çalışanlardan oluşan 20 kişilik temizlik ekibi kurdu.

Mahalleleri, caddeleri, sokakları ve parkları pırıl pırıl yapan kadınlar, titizlikleriyle, vatandaşlardan da tam not aldı. Belediye Başkanı Ali Engin “Kadınlarımızın temizliğe yönelik hassasiyeti ve özeni, bundan böyle sokaklarımıza da yansıyacak” dedi.VATANDAŞ DA MEMNUN

Yerel seçimlerin ardından ilçe genelindeki temizlik çalışmalarına ağırlık veren Narlıdere Belediyesi, personel yapısını da kadınlarla güçlendirdi. Kadın çalışanların temizlik konusundaki hassasiyetinden yararlanmak isteyen yetkililer -müdürlüğün rutin çalışma programının dışında- cadde ve sokakların temizliği için 20 kadın personeli daha görevlendirdi. Uygulamanın başlamasıyla Narlıdere’deki temizlik çalışmaları gözle görülür sonuçlar verirken, bu durum vatandaşları da memnun etti. Narlıdereliler, sokakların kadınlara emanet edilmesinden son derece mutlu olduklarını dile getirdi.BAŞKAN ENGİN: “KADIN TİTİZLİĞİ SOKAĞA YANSIYACAK”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Kadınlarımızın temizliğe yönelik hassasiyeti ve özeni hepimizden daha fazla. Narlıdere’nin sokaklarını da evimiz gibi temiz tutmak adına, kadın çalışanlarımızın ağırlıklı olduğu bir personel yapısı oluşturduk. Kadınlarımızın titizliği bundan böyle sokaklarımıza da yansıyacak” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA