SON DAKİKA

Haberertesi

NARLIDERE’DE 1 MAYIS

NARLIDERE’DE 1 MAYIS
Bu haber 02 Mayıs 2019 - 8:12 'de eklendi ve 16 views kez görüntülendi.

BAŞKAN ALİ ENGİN EMEKÇİLERLE KAHVALTI YAPTI, BİRLİKTE YÜRÜDÜ

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü belediye çalışanları ile birlikte şantiyede kutladı. Başkan Engin “Yıllarca sokaklarda, meydanlarda mücadele veren biri olarak emeğin hakkını korumaya devam edeceğim” dedi.

1 MAYIS’I ÖNCE ŞANTİYEDE KUTLADILAR
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, Narlıdere’de de coşku ile kutlandı. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, CHP Narlıdere İlçe Başkanı Şahin Fırat, Belediye İş Sendikası 2 No’lu Şube Başkanı Metin Şanlı, muhtarlar, meclis üyeleri, sendika temsilcileri ve belediye personeli sabah saatlerinde belediyenin şantiye tesislerinde buluştu. Çalışanlar ile birlik ve dayanışma kahvaltısı yapan Başkan Engin, sonrasında düzenlenen Emek Yürüyüşü’ne de katıldı. Kutlamada, davul- zurna ve müzikler eşliğinde halaylar çekildi, sloganlar atıldı.
“BİRLİKTE ÜRETECEK, BİRLİKTE BÖLÜŞECEĞİZ”
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Hayatım boyunca emeğin ve örgütlü mücadelenin yanında oldum, olmaya da devam edeceğiz. Narlıdere halkı bizi hizmet üretmemiz için seçti. Emeğin ve alın terinin hakkını vererek hizmet üreteceğiz. Hep beraber üreteceğiz, birlikte kazanacağız ve birlikte bölüşeceğiz” dedi.
“EMEK MÜCADELEMİZ HİÇ BİTMEYECEK”

Belediye İş Sendikası 2 No’lu Şube Başkanı Metin Şanlı “Sendikalar sadece işçinin emeğinin karşılığını ister. Başkanımız Ali Engin ile bu hakkı her zaman alacağımızı görüyoruz ve teşekkür ediyoruz. Birlik ve dayanışmamız, emek mücadelemiz hiç bitmeyecek” diye konuştu. CHP İlçe Başkanı Şahin Fırat da her zaman örgütlü mücadeleyi destekleyeceklerini söyledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA