SON DAKİKA

Haberertesi

KILIÇDAROĞLU ÇİĞLİ HEYETİNİ KABUL ETTİ

KILIÇDAROĞLU ÇİĞLİ HEYETİNİ KABUL ETTİ
Bu haber 17 Kasım 2022 - 4:33 'de eklendi ve 113 views kez görüntülendi.

HABER/Sait TEMUR
ANITKABİR ZİYARETİ VE CHP TBMM GRUP TOPLANTISI
Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, CHP Çiğli İlçe örgütü ve kent paydaşlarıyla birlikte düzenlediği Ankara ziyaretinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun grup toplantısına katıldı ve Anıtkabir’i ziyaret etti.

HEYETTE KİMLER VARDI
Başkan Utku Gümrükçü öncülüğünde gerçekleştirilen Ankara ziyaretine CHP İzmir İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Kızılkaya ve Cansu Malatyalı, CHP Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan ve ilçe yönetimi, CHP Çiğli Kadın ve Gençlik Kolları, meclis üyeleri, Çiğli Kent Konseyi Başkanı İbrahim İncesu ile Çiğli Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çiğlili muhtarlar katıldı.

İLK DURAK ANITKABİR

Heyet ilk olarak Anıtkabir’i ziyaret ederek Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 84. yılında kabri başında andı. İkinci Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü’nün kabrini ziyaret eden Çiğli heyeti Anıtkabir’den ayrıldı.

CHP TBMM GRUP TOPLANTISINI İZLEDİLER

Anıtkabir ziyaretinin ardından TBMM’ye geçen heyet CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun grup toplantısına katıldı.

KILIÇDAROĞLU: “HER EVİN KAPISINI ÇALIN”

Grup toplantısının ardından Çiğli’den gelen Heyet-i meclisteki makamında kabul eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Sizlere büyük iş düşüyor, her evin kapısını çalın. Yalnızca bize oy veren değil, daha önce oy vermemiş kesimle de iletişime geçin. Aile Destek Sigortası başta olmak üzere projelerimizi anlatın. Projelerimizin detaylarıyla anlatıldığı takdirde birçok insanın gönlüne gireceğiz” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜ ZİYARETİ DEĞERLENDİRDİ

Ankara ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Gümrükçü, “Ülkemiz ve milletimiz açısından çok önemli bir sürece giriyoruz. Çiğli teşkilatımız ve kent paydaşlarımızla birlikte bu sürece liderlik yapacağına inandığımız Genel Başkanımıza destek ziyaretinde bulunduk. Genel Başkanımız ve Milletvekillerimiz tarafından çok güzel karşılandık. Çiğli’de girilmedik tek bir ev, konuşulmadık tek bir kişi bırakmayacağız. Millet İttifakının, milletimizi refaha kavuşturacak projelerini anlatacağız. Demokrat, özgürlükçü ve kucaklayıcı karakteriyle Genel Başkanımızın bu süreç için ne kadar önemli olduğunu belirteceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yılında demokrasiyi ve özgürlüğü Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde yeniden tahsis edeceğiz” diye konuştu. 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA