SON DAKİKA

Haberertesi

KILIÇDAROĞLU ARDAHAN’DA

KILIÇDAROĞLU ARDAHAN’DA
Bu haber 03 Ağustos 2019 - 18:46 'de eklendi ve 32 views kez görüntülendi.

HABER/Sait TEMUR
CHP LİDERİNE ARDAHAN’DA YOĞUN İLGİ

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ardahan Belediyesinin yaptırdığı Atatürk Anıtının açılışını yaptı.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’i makamında ziyaret eden CHP Lideri daha sonra 18’inci Ulusal Kültür, Sanat ve Bal Festivali’ne katıldı.

ARDAHANLILARA TEŞEKKÜR ETTİ

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’i kutlayan ve Festival için de teşekkür eden Kılıçdaroğlu, Ardahanlılara seslendiği konuşmasında şunları ifade etti.

“BAŞKANINIZI BÜTÜN TÜRKİYE TANIYOR”
“Belediye başkanımız sizin tanıdığınız, bildiğiniz bir belediye başkanı değil sadece. Onu bütün Türkiye tanıyor. Bütün Türkiye biliyor onu, şarkılarıyla, türküleriyle biliyor, yüreğindeki insan sevgisiyle biliyor”

“BELEDİYE BAŞKANINIZ SİZE HESAP VERECEK”
Geldi Ardahan’a ve siz onu seçtiniz. Ben de buraya sizlere teşekkür etmek için geldim. Belediye başkanımızı seçtiniz diye. Sizlere yürekten teşekkür ediyorum. O size hizmet ettiği sürece başımızın üstündedir. İki şey söyledim gittiğim her yerde, ve burada da sayın Başkana söylüyorum.

Bir: harcadığın her kuruşun hesabını millete vereceksin. Çünkü senin harcadığın her kuruş milletten topladığın vergidir. Hesabını verirsen, eyvallah. Hesap vermek onurlu, düzgün bir görevdir. Kime? Hizmet verdiğin vatandaşına hesap vereceksin. Bu çok önemli ve değerli bir görev.

İki:, hiç kimse senin yaptığını bilmeyecek. Kimliği ne olursa olsun, inancı ne olursa olsun, yaşam tarzı ne olursa olsun, sana oy versin veya vermesin, herkese eşit davranacaksın ve herkesi kucaklayacaksın.
Sadece bir yerde eşitsizlik yapabilirsin, fakir mahallelere pozitif ayrımcılık yap. ‘Oradaki insanların yüreğini sevindir ve o insanları da kazan’ dedim, benim belediye başkanlarımdan beklediğim budur.

Sizlere tekrar yürekten başkan seçtiğiniz için, Türkiye’nin bildiği tanıdığı insanı bir sanatçıyı seçtiğiniz için, yüreğinde saz var, yüreğinde söz var”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA