21:07 - EMEKLİLER 1 MAYIS’TA ALANLARDA
19:12 - SALGINDA GÜNLÜK TABLO
18:43 - UĞURTAN SAYINER TABURCU OLDU
10:28 - İZMİR’DE TEPKİ ÇEKEN YASAK
16:55 - DİSK’TEN AÇIKLAMA “ACIMIZ BÜYÜK”
11:35 - İŞÇİ SINIFININ ACI GÜNÜ
13:45 - CHP’DE 105 BAŞKAN ADAYI BELLİ OLDU
10:59 - AZİZ KOCAOĞLU ADAY OLMAYACAK
09:50 - KILIÇDAROĞLU 04.00’TE KONUŞTU
06:57 - REİNA KATİLİ YAKALANDI
20:18 - BAYKAL’DAN TBMM’DE TARİHİ UYARI
12:04 - CHP’Lİ BAŞKANLAR REİNA’NIN ÖNÜNDE
19:27 - KILIÇDAROĞLU’NA SUİKAST UYARISI
09:33 - KLIÇDAROĞLU’NDAN NET YANITLAR
HABER/Sait TEMUR
23 HAZİRAN SEÇİMİ İÇİN YOĞUN ÇALIŞMA
Cumhuriyet Halk Partisi 23 Haziran’da yenilenecek İstanbul Büyükşehir belediye başkanlığı seçimi için yoğun bir çalışma yürütülüyor.
CHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİNİN GÖREV YAPACAĞI İLÇELER BELİRLENDİ
Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekilleri Engin Altay, Engin Özkoç ve Özgür Özel imzasıyla milletvekillerine gönderilen listede milletvekillerine İstanbul’da görevlendirildikleri alanda ve kampanyada yürüteceği çalışma hakkında bilgi verildi.
24 MİLLETVEKİLİ ÖZEL ÇALIŞMA YAPACAK
Görevlendirme listesinde 24 milletvekiline de özel görev verildiği kaydedildi. Genel başkan yardımcılarının yanı sıra İlhan Kesici ve Abdüllatif Şener gibi isimlerin bulunduğu özel görev alan vekiller, kampanya boyunca uzmanlık alanlarına ve seçmen profiline göre çalışmalar yapacak.
MİLLETVEKİLLERİ VE GÖREVLİ OLDUKLARI İLÇELER
Ayhan Barut – Tuzla
Burhanettin Bulut -Sultanbeyli
Orhan Sümer – Gaziosmanpaşa
Abdurrahman Tutdere – Sultangazi
Burcu Köksal – Zeytinburnu
Murat Emir – Şişli
Ali Haydar Hakverdi – Beyoğlu
Cavit Arı – Sarıyer
Ensar Aytekin – Beşiktaş
Yaşar Tüzün = Arnavutköy
Mehmet Göker – Çekmeköy
Yüksel Özkan – Bayrampaşa
Okan Gaytancıoğlu – Şile
Necati Tığlı – Beykoz
Mehmet Güzelmansur – Bakırköy
Turan Aydoğan – Esenyurt
Mehmet Bekaroğlu – Üsküdar
Enis Berberoğlu – Adalar
Emine Gülizar Emecan – Bahçelievler
Zeynel Emre – Büyükçekmece
Özgür Karabat – Başakşehir
Yüksel Mansur Kılıç – Eyüpsultan
Sibel Özdemir – Çatalca
Ali Şeker – Esenler
Ednan Arslan – Bağcılar
Murat Bakan – Ataşehir
Tacettin Bayır – Silivri
Mahir Polat – Güngören
Bedri Serter – Kâğıthane
Kamil Okyay Sındır – Ümraniye
İsmail Atakan Ünver – Kartal
Hasan Baltacı – Fatih
Ahmet Önal – Kadıköy
Ali Mahir Başarır – Pendik
Mürsel Alban – Sancaktepe
Ömer Fethi Gürer – Maltepe
Ulaş Karasu – Avcılar
Candan Yüceer – Beylikdüzü