SON DAKİKA

Haberertesi

AK TROLLERİN HEDEFİ AYKUT ERDOĞDU

AK TROLLERİN HEDEFİ AYKUT ERDOĞDU
Bu haber 02 Şubat 2016 - 22:00 'de eklendi ve 298 views kez görüntülendi.

AYKUT ERDOĞDU’YA ÇİRKİN İFTİRA GİRİŞİMİ DUVARA ÇARPTI
CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Aktrollerin sosyal medya üzerinden hakkında başlattıkları saldırıya yanıt verdi.
Şahşi Web sitesinden “Vatan hainlerinin iftirası” başlıklı açıklama yapan Erdoğdu, Son günlerde AKP kaynaklı sosyal medya merkezlerinden benim “PKK İLE BİRLİKTE HENDEK HENDEK DİRENİRİZ” dediğim şeklinde haberler yayılmaktadır. Benim ağzımdan bu sözler asla çıkmadı. Hayatımın hiçbir döneminde PKK’ya bir sempati duymadım. Bu kadar insanın canına kıymış bir terör örgütüne sempati duymam inandığım bütün değerleri inkar etmek anlamına gelir. Yapılan haberler alçakça iftiralardır.
AKP, özellikle kendisine oy veren insanların vicdanlarına seslenen muhalif siyasetçileri hedefe koymakta ve iftira haberlerle bu insanları linç etmek istemektedir.
“ŞEHİRLER AÇILIMLA SİLAH DEPOSU OLDU”
Geçmişte açılım adı altında Halkı aldatan bugün hepsi yoksul Anadolu ailelerinin çocuğu olan polis ve askerlerimizi silah deposu haline getirilmiş şehirlerde ölüme gönderen AKP’dir. AKP yöneticileri işledikleri en aşağılık suçları şehit çocuklarının gözyaşlarına saklamak istiyor.
Yetim hakkını yağmalayanlar, vatan topraklarını ve milli servetimizi yabancılara peşkeş çekenler, evlatlarımızı göz göre göre ölüme gönderip şehit ettirenler yakın gelecekte vatana ihanet suçuyla yargılanacaktır.
Bize düşen işlediği suçların korkusuyla vatana ihanet yoluna giren bu suç örgütünü bir an önce durdurmaktır. Bu yolda mücadele eden yurtseverler elbette saldırılara uğrayacaktır.
‘AKP’Yİ DURDURACAĞIZ’
Bu vatan kolay kurulmadı. Savunması da kolay olmayacak. Korkmayacağız. Yılmayacağız. Mücadele edeceğiz. Gerekirse sokak sokak direnip bu ihanet çetesine dur diyeceğiz.
Hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA